Komplimenty

Pekné komplimenty, ako vyzeráme alebo aké sme skvelé, potešia každú z nás. Najviac však zbožňujeme tieto 4. Pre ženu je veľmi vzácne počuť tieto slová. Už ti ich niekto povedal?

1. S make-upom alebo bez – si stále najkrajšia!

Tieto slova je naozaj krásne počuť a hlavne vtedy, keď sa denne líčiš a bez make-upu chodíš veľmi výnimočne. Alebo sa nemaľuješ vôbec a v spoločnosti krásne nalíčených žien sa občas cítiš trošku divne. Každopádne, tento kompliment je pre nás, ženy, veľmi vzácny, pretože chceme byť krásne predovšetkým také, aké sme.

Povinnosti na jar
zdroj: Pexels/Olesia Lebedenko

2. Som šťastný, že som ťa stretol

Počuť tieto slova od milovaného partnera je na nezaplatenie. Keď si uvedomíš, že si niekomu mohla naozaj v dobrom zmeniť život tým, že si do neho vstúpila, je veľmi potešujúce. Už len to, že v podstate akýkoľvek človek je rád, že si v jeho živote, hovorí o tom, že na teba nikdy nezabudne. A toto presne my, ženy, chceme. Aby sme boli nezabudnuteľné.

3. Si úžasná v posteli

Vďaka týmto slovám sa stávaš sebavedomejšou a ešte viac príťažlivou. Milovanie je dôležitou častou partnerského vzťahu a určite by si chcela byť pre svojho muža tá najlepšia v posteli a priťahovať ho každým dňom viac a viac. Preto dokážu komplimenty ohľadom tvojich schopností v posteli veľmi dobre padnúť.

žena
zdroj: Pexels/Megan Ruth

4. Výborne si navarila

Keď niečo varíme, tak to robíme s láskou pre tých ľudí, s ktorými sa o to podelíme. Takýmto spôsobom sa o nich chceme postarať a prejaviť im svoju lásku. A určite každá z nás chce, aby im aj chutilo. Každú z nás veľmi poteší, keď pochvália naše jedlo.

Avšak slová a komplimenty občas nestačia. V našom staršom článku sa dozvieš o maličkostiach, ktoré sú pre ženu vo vzťahu najdôležitejšie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife