Znamenia, ktoré odhalia klamstvá.

Klamať by si nemalo, avšak niekedy si to situácia vyžaduje. Určite by si však mala vedieť, že tieto znamenia sa ti podvádzať neoplatí.

Existujú znamenia, ktoré majú dokonalý čuch na akékoľvek klamstvo. Ich skrytá schopnosť vycíti neúprimnosť a podvod, preto sa ich nesnaž zavádzať. Nie sú to naivné znamenia, práve naopak, majú dokonale vycibrené schopnosti na to, aby ťa odhalili.

Je to šiesty zmysel alebo len dobré čítanie medzi riadkami? Pri týchto 3 znameniach by si si mala dať pozor na to, či im hovoríš pravdu, nezavádzaš alebo sa nevyjadruješ neúprimne.

1. Panna

Panna je veľmi všímavým znamením a preto jej veľa o tvojom prejave prezradí reč tela. Toto znamenie je veľmi precízne, múdre a neznáša klamstvá. Aj napriek tomu, že má vždy všetko premyslené, ak zistí, že ide o klamstvo, dokáže byť výbušná a takmer bez zmyslov.

Panna totižto viac ocení úprimnosť ako zavádzanie a podvod. Jej obozretnosť je niekedy až prehnaná a preto aj za úplnou pravdou občas hľadá malé klamstvo. Nevytvára si prázdne si ilúzie ani fantázie a vie ako to naozaj chodí a že biele lži patria k životu. Avšak dávaj si teda pozor, aby tvoje zatajovanie neprerástlo do veľkého klamstva, ktoré môže Panna vyhodnotiť aj ako podraz.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy