Žena sa pozerá na muža

Hľadanie si partnera v dnešnej dobe nie je vôbec jednoduché. Láska na prvý pohľad akoby existovala iba vo filmoch a občas sa zdá, že kedysi to mali ľudia ľahšie. Všetci majú zrazu veľké nároky a čím viac mužov spoznáš, tým viac máš pocit, že sú čudnejší a čudnejší. Druhé rande tak občas býva len zo zúfalstva.

Už sa ti stalo, že prvé rande s chlapom, s ktorým si to chcela skúsiť, dopadlo katastrofou? Domov si išla s pocitom, že to bol trapas alebo opäť sklamaná, že v tom nebola ani najmenšia iskra. Nemáš dôvod na to, aby ste šli aj na druhé rande. No nasledujúce znaky by ťa mali presvedčiť, že to možno za to stojí. Ak ti budú známe, nezahadzuj to hneď po prvom stretnutí.

Myslela si na neho bez toho, aby sa ti ozval

A nie v tom zmysle, že sa ti na rukách robila husia koža kvôli tomu, aké zlé to bolo. Možno to nebolo skvelé rande, po akom si túžila, no napriek tomu ti behá po mysli. Skutočná láska sa dá budovať rovnako, ako aj iné aspekty vzťahu, a nie vždy vznikne na prvý pohľad.

Ak by si na ňom nenašla ani malý kúsok niečoho, čo ťa zaujalo, potom by si na neho zabudla hneď po tom, čo ste sa rozlúčili.

Znamenia zverokruhu
zdroj: Pexels/Katerina Holmes

Videla si na ňom, že je nervózny

Nebudeme si klamať, na prvom rande nie sú všetci takí, ako bývajú v skutočnosti. Chceme urobiť dojem, prikrášľujeme tomu druhému svoj život, aj svoje správanie.

Rozprávať sa s niekým, koho nepoznáš s úmyslom, že chceš, aby to klaplo, je veľký tlak. Ak si na ňom videla, že je v strese, potom si druhú šancu zaslúži, pretože s každým ďalším rande bude viac uvoľnenejší, jednoducho, sám sebou. A možno až potom zistíš, aký skvelý je naozaj.

Naši ste spoločnú tému

I keď ste mali občas tiché miesta, napriek tomu sa našli veci, o ktorých ste si úprimne pokecali. Aj jedna téma, ktorá vás spojila, sa ráta. Veď ste predsa nemali toľko času na to, aby si zistila, v čom všetkom si budete ešte rozumieť. Čo tak zistiť to?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating