Veci, o ktorých ženy snívajú, no partneri im to nesplnia

Nechceme ich všetkých hádzať do jedného vreca, ale mnohé z nás majú jednoducho rovnaké skúsenosti. Možno sme hlúpe a naivné, a možno len máme smolu, že presne my sme nestretli takého partnera, ktorý vraj naozaj existuje. Vo vzťahu máme niekedy príliš veľké očakávania, kvôli ktorým bývame sklamané. Môžeme si za to samy? Alebo sú veci, o ktorých ženy snívajú nereálne?

Berme to však s trochou humoru, dobre? A poďme si povedať o troch najčastejších snoch, ktoré máme vo vzťahu márne, pretože je takmer nemožné, aby sa splnili. Aký bod by si k nim doplnila ty?

Ako v obľúbenom filme

Ak by sme sa mali zhodnúť len na jednej veci, po ktorej naozaj túžia všetky ženy (bez ohľadu na to, či to nahlas priznajú alebo nie), potom by to bolo určite niečo, čo sa spája so slovom romantika. Veľká romantika. Veď, ktorá by nechcela raz prežiť scénu ako z obľúbeného filmu?

Vyjadrenie lásky pred davom ľudí, kytica zo stoviek ruží ako ospravedlnenie, tanec v daždi, zastavenie lietadla, aby ti povedal, že ťa naozaj miluje, … o tomto môžeme naozaj snívať. Čo už.

Zapamätá si, čo som mu povedala

Bez ohľadu na to, či mu diktuješ nákupný zoznam do potravín, hovoríš o tom, čo sa ti dnes prihodilo v práci, alebo vysvetľuješ plány na budúci týždeň. Koľkí chlapi si to reálne všetko naozaj zapamätajú? Väčšina funguje systémom jedným uchom dnu, druhým von. Ale nemáme im to za zlé, no nie?

Aj keď je to krásna predstava, že by sme im nehovorili všetko na trikrát a naozaj si zapamätali detaily, ktoré sú pre nás dôležité, realita prináša so sebou vetu „Veď som ti to hovorila.“ Čakať, že ťa chlap ozaj počúva je smiešne, no oni za to nemôžu, majú to v génoch.

Tentokrát to určite splní

Sľuby sa sľubujú, … ženy sa radujú. Aj takto by sme mohli prepísať túto múdrosť, ak by sme ju preniesli do témy vzťahy. Keď hovoríme o veciach, ktorým naivne veríme, aj keď ich od mužov nemôžeme čakať, musíme tento bod zaradiť do zoznamu. Večné sľuby o tom, že tentokrát sa zmení, tentokrát to bude lepšie, … prázdne slová o druhej šanci, ktorú aj tak nevyužijú.

Ale my, z čistej lásky, im dáme druhú, tretiu a aj štvrtú šancu, i keď vieme, že je to zbytočné. Prečo aj tak dúfame, že splnia, čo povedali?

A aké veci, o ktorých ženy snívajú by si doplnila ty?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating