Photo by Jackson David from Pexels

Ani sme sa nenazdali a polovicu leta máme už za sebou. Preto je najvyšší čas začať plánovať veci, ktoré by si chcela ešte do konca mesiaca stihnúť. My sme pre teba vybrali 4, vďaka ktorým si budeš môcť povedať, že aj toto leto bolo niečím výnimočné.

Objaviť nové miesto na Slovensku

Tento rok je cestovanie do zahraničia značne obmedzené, no to neznamená, že si nemôžeš spraviť pekný výlet aj na Slovensku. Veď tu máme toľko krásnych miest! Príroda, hory, hrady a zámky, historické mestá, jazerá… je len na tebe, čo chceš zažiť. Zbaľ so sebou kamošku, sadnite na vlak a vydajte sa na víkend niekam, kde ani jedna z vás ešte nebola. Do konca leta to dáte!

Tancovať až do rána

Zábavu si človek nenaplánuje, pretože tá najlepšia je častokrát tá spontánna. No naplánovať si môžeš účasť na nejakej poriadnej párty, ktorá nesmie žiadne leto chýbať. Či už v tvojom obľúbenom bare alebo niekde pod holým nebom, hlavné je, aby si si užila príjemné počasie a odviazala sa. Tancuj, spievaj, smej sa! Na to, ako bosá kráčaš ráno domov budeš ešte dlho spomínať.

Zažiť poriadnu opekačku

Príjemné večerné počasie, priatelia, oheň a grilované dobroty. To je ideálna predstava krásneho letného dňa. Kým sa leto neskončí, prajeme ti, aby si ich zažila ešte veľakrát. Neriešiť nič, iba sa baviť s príjemnou hudbou v pozadí a vychutnávať si zapadajúce slnečné lúče. Ak na to nemáš priestor, zbaľ si do vaku špekačky, zavolaj pár kamoškám a vyberte sa na miestne ohnisko.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife