instagram/couple

100 % príučka na to, ako zbaliť chlapa svojich snov neexistuje. Rád nájdeš mnoho, no ako zistíš, čo bude fungovať práve na toho, do ktorého si sa zamilovala ty? Vynechaj tipy ako z nejakej romantickej komédie, ktoré by ti v reálnom živote neprešli a zameraj sa na tieto veci.

1. Buď sama sebou hneď od začiatku

Áno, áno, hovoríš si, že to nie je tak ľahké, lebo podvedome sa tvoje správanie mení v sekunde, keď ho vidíš. Niekedy to ani nevieš ovplyvniť, jednoducho si v strese a tak zo seba vypotíš vety, ktoré by si inak nedala. Kľud dievča. Tú trému ti odpustí, no nie to, ak sa budeš na niečo hrať. Robiť veci či zastávať názory, ktoré sú ti cudzie iba preto, že si myslíš, že takto ho ohromíš.

Aj tak po čase zistí, že tvoje skutočné ja je úplne iné. Stojí ti to za to? Nikdy sa kvôli chlapovi nemeň, ak je to ten pravý, môžeš byť pri ňom sama sebou. Navyše, muži milujú prirodzené ženy, takže hereckým výkonom ho skôr odradíš ako zbalíš.

2. Ukáž mu tvoje plusy

Každá máme niečo, s čím sa môžeme pochváliť. Zdravé ženské sebavedomie je pre mužov príťažlivé, rovnako ako aj ženy, ktoré sa majú s čím pochváliť. Je jedno, či si výborná kuchárka, maliarka, máš v škole samé jednotky, darí sa ti v plaveckom klube, … nehanbi sa mu ukázať, v čom všetkom si dobrá.

Ukáž mu v konverzácii, že máš prehľad, rozprávaj s nadšením o témach, ktoré miluješ, … len sa nepodceňuj!

3. Použi ženské zbrane

No dobre, trocha ženskej taktiky do toho vložiť musíš. V tomto prípade máme našťastie dosť dobré ženské zbrane, ktorým odolá máloktorý muž. Okrem zdravého sebavedomia mu ukáž, že si inteligentná a silná žena. Ukáž mu aj svoj úsmev a pôsob na neho trocha tajomne. Tak, aby ťa túžil spoznať sám ešte viac.

K tomu oblečenie, ktoré nebude pôsobiť lacno, parfém, ktorý okúzli a trocha flirtovania hodného dámy.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating