Láska je v mnohých ohľadoch komplikovaná. Nikdy nemôžeš s určitosťou vedieť, či ti človek klame alebo hovorí pravdu. Avšak, pokiaľ si zamilovaná, mala by si partnerovi dôverovať a veriť mu, keď hovorí, že ťa miluje.

Ak si však neistá a nevieš, čo si máš o jeho citoch myslieť, polož mu tieto tri otázky.

„Ako často myslíš na našu budúcnosť?“

Touto otázkou prvotne zisťuješ, či vôbec na budúcnosť myslí. Ďalej z nej môžeš vyzistiť aj to, či si pre neho dôležitá a počíta s tebou. Pokiaľ odpovie, že nie tak často, asi nebude ten správny. Ak ti odpovie, že pravidelne, skutočne ťa miluje.

„Pomyslel si niekedy na iné ženy odkedy si so mnou vo vzťahu?“

Chlapi sa radi pozrú na druhú stranu „rieky“, aj keď sú vo vzťahu. No pokiaľ ťa muž úprimne miluje, na iné ženy v posteli ani nepomyslí. Je totiž veľký rozdiel, keď sa niekto otočí a pozrie na pekné telo, a keď si to telo predstavuje u seba v posteli.

„Ako ma vnímaš?“

Na túto otázku by si mala dostať odpovede ako: si najlepšia, si pre mňa všetko, milujem ťa, si láska môjho života, už si to neviem bez teba predstaviť a tak ďalej. Keď však muž celý vzťah len hrá, nič z toho ti nepovie. Vymenuje tvoje prednosti, fyzickú krásu a to, čo sa mu na tebe páči a priťahuje ho. Nechce ťa do života, len pre potešenie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.