Dvojica sa bozkáva pri západe slnka
Pexels/Snow White

Väčšinou obviňujeme mužov za to, že nám zlomia srdce a zahrávajú sa s nami. Nebudeme sa ale tváriť, že my sme nevinné a bez chyby. V niektorých prípadoch sme práve my ženy tými, ktoré dokážu ublížiť. Ak lásku iba predstieraš, dá sa to veľmi ľahko odhaliť. Prezradí ťa tvoje správanie.

Tento článok môže otvoriť oči tým, ktoré si myslia, že sa zaľúbili, no len si to nahovárajú a opak je pritom pravdou. Taktiež to môže pomôcť mužom, ktorí možno prídu na to, že sa s nimi ich polovička zahráva a v skutočnosti tam nie je žiadna láska.

Ak niečo takéto robíš aj ty sama, mala by si vedieť, že to nie je fér voči danému chlapovi a ani voči tebe. Naozaj niečo takéto potrebuješ ku šťastiu? Nebolo by lepšie nájsť si niekoho, koho budeš naozaj milovať a nebudeš sa na to musieť iba hrať?

Muž drží ženu za ruku pri západe slnka
zdroj: Unsplash/Yoann Boyer

Tieto znaky odhalia, že lásku iba predstieraš

1. Sama od seba mu nenapíšeš a niekedy sa neozveš ani hneď, ako vidíš, že ti pošle správu. To isté platí o hovoroch.

2. Páči sa ti jeho pozornosť a využívaš to vo svoj prospech. Vieš, že keď sa pekne usmeješ, kúpi ti všetko, čo ti na očiach uvidí.

3. Očakávaš od neho veľké skutky a prejavy lásky. Maličkosti a pozornosti od srdca nedokážeš oceniť.

4. Si veľmi náladová a dokážeš sa zmeniť zo sekundy na sekundu. Stačí jedno nesprávne slovo z jeho úst a stane sa z teba hotový hurikán.

5. Kedykoľvek zrušíš rande bez toho, aby si sa mu ospravedlnila alebo vysvetlila, čo ti do toho prišlo. Rada hľadáš výhovorky na to, aby ste sa nemuseli stretnúť.

6. Nerešpektuješ ho a vždy musí byť všetko podľa teba. Kompromisy ti nič nehovoria.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating