nechce vzťah

Sladké slová, citlivé pohľady či dotyky … Isté kroky zo strany chlapa dokážu ženu opantať a obtočiť si ju okolo prsta. Ako zistíš, že nechce vzťah a len sa s tebou hrá? Prezradí ho týchto 5 signálov, ktoré podvedome vysiela.

Ozve sa, kedy sa mu zachce

Zavolá ti, kedy sa mu uráči. Určite sa každá z nás zhodne na tom, že tento typ správania je toxický a nepríjemný. Zatiaľ, čo ty vyčkávaš na odpoveď, tvoj potencionálny partner si užíva tie najlepšie časy s inou alebo s kamošmi. Bez teba. Navyše ti nevenuje veľa pozornosti. Skrátka ti napíše či zavolá len vtedy, keď sa mu zachce.

Nerieši konflikty

Jedna vec je, keď sa vyhýba vážnym témam, no druhá, keď nerieši žiadne konflikty, ktoré medzi vami nastanú. Takto zistíš, že všetko týkajúce sa teba ignoruje a nerieši. Nechce vzťah, lebo ak by ho chcel, svoju energiu by vkladal aj do riešenia problémov namiesto mávnutia rukou.

smutná žena
zdroj: Unsplash/M.

Slová a činy sú rôzne

Keď ťa opantá sladkými rečami a sľubmi, nečakaj ich realizáciu. Slová a činy sú zväčša odlišné, čo môže byť ďalším varovným signálom. Daj si záležať na tom, aby dodržal všetko, čo sľúbi, pretože ak sa jeho slová nebudú zhodovať so skutkami, nebude vám to fungovať.

Nechce vzťah a záväzky

Na akékoľvek otázky týkajúce sa záväzkov neodpovedá a mení tému. To je jasný signál toho, že nechce vzťah. Nehrozí, aby svoje myšlienky povedal nahlas, no môžeš si byť viac než istá, že v tomto prípade sa neteš dopredu. Medzi vami vzťah totiž viac ako pravdepodobne nevznikne.

nechce vzťah
zdroj: Unsplash/ SHTTEFAN

Je sebecký

Možno strieda nálady ako ponožky a veľakrát je sebecký. Nehľadí na to, ako sa cíti žena, ktorú si omotáva okolo prsta. Často ti zloží telefón a vôbec nepoužíva empatiu. Vo vzťahu by sa takéto veci stávať nemali, a preto je len na tebe, či sa rozhodneš tieto červené vlajky tolerovať a pokračovať vo vzťahu-nevzťahu.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @fahdesss

Na svete sú chlapi, ktorí ženy ťahajú za nos. Prečo to robia? Môže to mať viacero príčin, napríklad trauma z minulosti či strach z budúcnosti. Dôvodov vie byť nespočetne veľa, ale ty sa radšej zameraj na seba. Nedovoľ, aby ťa takýto muž brzdil a odhaľ, že nechce vzťah ešte predtým, ako spolu premárnite príliš veľa času.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating