unsplash.com

Po tak dlhom čase si ho stretla. Dovolíš si ho nazvať prezývkou Pán Dokonalý. Má všetko, čo by podľa teba mal muž mať. Je charizmatický, vzdelaný, šikovný, pekný a vtipný. Konečne je to ten pravý, hovoríš si. Ani nevieš ako a zamiluješ sa do neho. Veríš tým jeho sladkým rečiam a nesmierne ti imponuje jeho až prehnaný záujem. Máš pocit, že konečne to prišlo. Pravá láska.

Po toľkých sklamaniach a rokoch samoty si sa opäť do niekoho zamilovala. Ignoruješ dokonca fakt, že ho poznáš len niekoľko týždňov. Veľmi ťa priťahuje. A ty si tú príťažlivosť zamieňaš s láskou.

Vieš prečo si sa do neho zamilovala tak rýchlo? Pretože po láske naozaj veľmi túžiš. Až tak, že sa dokážeš naviazať na prvého chlapa, ktorý ti skočí do cesty. Myslíš si, že to čo je medzi vami sa rovná láske. Pravdou však je, že ide iba o túžbu.

Túžba po niekom, kto ti bude rozumieť. Túžba po fyzickom kontakte. Túžba po osobe, s ktorou si vyplníš voľné chvíle. Toto sa jednoducho nedá nazvať láskou. Pretože skutočná láska potrebuje čas. Daj jej toľko času, až kým ju naozaj nepocítiš.

Pravá láska príde vtedy, keď ju najmenej čakáme. Nemusíš ju hľadať, ona si ťa nájde sama. Trvá jej to dlho, no určite bude stáť za to. Je rozdiel medzi rýchlym zaľúbením a skutočnou láskou. Skutočná láska potrebuje čas. Nikdy sa jednoducho nezamiluješ do niekoho, koho poznáš niekoľko týždňov či mesiacov. Aby si sa zamilovala, musíš danú osobu najskôr dokonale spoznať. Láska sa vyvíja z priateľstva. Preto buď prosím trpezlivá a na pravú lásku si ešte počkaj. Nezáleží na tom, ako dlho budeš čakať. Dôležité je, aby si jej otvorila svoje srdce, keď si ťa konečne nájde.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating