Cítiš, že to vo vzťahu nefunguje? Možno by ste sa mali viac s partnerom rozprávať. Komunikácia je totiž kľúčom k dokonalému vzťahu.

Na pozornosti záleží

Daj mi viac tvojej pozornosti a tráv so mnou viac času. Budem mať možnosť ukázať ti moje silné a slabé stránky. Ukážem sa ti pokojná a šťastná a ukážem sa ti aj v dňoch, kedy mám chuť zúriť. Ukážem ti, ako to zvládam vo všedných dňoch sama. Ukážem ti, ako viem zdolať prekážky. Ukážem ti viac, ako kus svojho ja. Ukážem ti blázna, ale aj pokornú milujúcu ženu.

Daj mi len viac komunikácie, viac stretávania, viac tvojho záujmu. Nikto doposiaľ neprečíta ženu tak, ako muž, ktorý jej dáva spoločnosť. Daj mi ju a ja ti ukážem. Nebudem len ženou, ktorá má vlastné názory a myšlienky, tá ktorá vie vypočuť ľudí, poradiť, ale budem ženou na x spôsobov.

zdroj: pexels.com

Spoznajme sa viac

Viem, videl si ma smiať sa, baviť sa, plakať, ale nevidel si ma skutočne tancovať. Nevidel si ma zvládať veci, nevidíš a nevnímaš fakt, že ma ešte dostatočne nepoznáš. Poznáš ma minimálne. Nevidel si veľa vecí. Muž by mal ženu poznať dokonale, pokiaľ nejde o nejaký flirt. Ak má o ňu skutočne záujem, mal by jej dávať viac svojej pozornosti.

Doposiaľ som jej nemala dostatok. Doposiaľ nevieš, ako si vychutnávam ráno kávu, akú mám rada vôňu kvetov, akú mám slabosť, aké tajomstvo držím v sebe. Doposiaľ nevieš, čo všetko robím vo voľnom čase. Dokonca nevieš ani o tomto príbehu. Čakám až sa raz zjavíš, zoberieš ma za ruku a pôjdeme na nejaké krásne miesto, kde sa ti môžem ukázať. Nepoznáš môj humor a moje narážky dostatočne.

Príď si pre mňa a ja sa ti ukážem, ak to stihneš včas.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.