Partner

Láska je komplexný cit, ktorý sa dá ťažko definovať a interpretovať. V každom partnerskom vzťahu sa vyskytujú vzostupy a pády, no niekedy sa môžeš ocitnúť v situácii, kedy partner miluje viac sám seba ako teba.

Existuje viacero znakov, ktoré ti napovedia, či chlap miluje viac seba a toto je 5 najdôležitejších.

Egoizmus

Chlap, ktorý miluje viac seba, sa zameriava predovšetkým na vlastné potreby a túžby. Neberie ohľad na tvoje pocity či názory a nerád sa delí o svoj čas a pozornosť. Ak máš egoistu, je dosť pravdepodobné, že sa často hádate a dotyčný nikdy neustúpi.

Nedostatok rešpektu

Ak ťa muž nerešpektuje ako osobu, je to jasný signál, že ťa nemiluje tak, ako by mal. Môže ťa ponižovať pred ostatnými, zľahčovať tvoje názory, pocity a ignorovať tvoje požiadavky. Rešpekt musí byť v každom zdravom vzťahu či kamarátstve.

Manipulácia

Muž, ktorý najviac zo všetkých miluje sám seba, ťa bude navádzať k tomu, aby si sa správala tak, ako on chce. Môže ťa ťahať za nos, vyhrážať sa ti alebo ťa citovo vydierať, aby dosiahol to, čo potrebuje. Niekedy sa manipulátori prejavia až po čase, a preto si v našom článku TU prečítaj, ako ho môžeš odhaliť o niečo skôr.

Partner a hádka, ktorá mu ubližuje
zdroj: Pexels/RDNE Stock project

Chýbajúca dôvera

Ak ťa sklamal a už mu nedokážeš veriť, je to vážny problém. Podvedome môžeš žiť s tým, že čo ak sa to stane znova. Muž, ktorý podvedie svoju frajerku, alebo ju jednoducho len klame a zavádza, nikdy neprináša dobrú budúcnosť.

Ak partner miluje viac seba než teba, je vysoko pravdepodobné, že to postupom času použije proti tebe a všetko bude vlastne len tvoja chyba.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Nedostatok podpory a povzbudenia

Partner, ktorý sa nadovšetko miluje, ti nebude oporou v ťažkých chvíľach. Nebude sa o teba starať, keď si chorá, nebude ťa počúvať, keď sa potrebuješ vyrozprávať a nebude sa snažiť pochopiť tvoje pocity.

Láska je vzájomná a mala by prinášať radosť a naplnenie. Ak sa cítiš nešťastná a prázdna, je čas zamyslieť sa nad tým, či je to ten pravý. Zaslúžiš si partnera, ktorý ťa bude milovať a rešpektovať takú, aká si.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating