otázky, na ktoré sa nepýtať

Nebudeme sa hrať na ženy, ktoré si o každom myslia len to najlepšie. Veď každá z nás už v živote stretla človeka, ktorý nám jednoducho nesadol. Svojou povahou, správaním, rečami, či (aj keď to znie a aj je veľmi povrchné) výzorom. A niekedy sa stane, že aj niekoho, koho máme inak rady, máme chuť prizabiť, pretože kladie tie nesprávne otázky. Toto sú otázky, na ktoré sa nepýtať. 

Aj tvoja dobrá kamoška ti môže liezť na nervy, ak od nej dookola dostávaš rovnaké otázky, na ktoré ťa nebaví dávať odpovede. Takže, ak ich ešte aj počuješ z úst niekoho, koho tak dobre nepoznáš, ihneď ho zaradíš na zoznam tých, ktorých nemáš rada.

Toto sú otázky, na ktoré sa nepýtať

Si tehotná? Otázka, ktorú by žena žene dať rozhodne nemala. Existuje totiž viacero dôvodov – buď ju urazíš tým, že vyzerá pribrato, dotkne sa jej to, pretože nie je, aj keď by veľmi chcela, alebo ju dostaneš do rozpakov tým, že prezradíš niečo, čo si ešte chcela nechať iba pre seba.

Kedy bude svadba? Nezáleží na tom, či sa ťa to pýta starká alebo kamoška zo školy, veď odkiaľ máš vedieť, kedy si pred teba tvoj partner kľakne? Toto nie je ako keď sa ťa niekto opýta na obľúbenú farbu.

To myslíš vážne? Ja by som … No ale ty si ty! Každý máme iné myslenie, iné ciele, páčia sa nám iné veci a všetko vlastne robíme inak. Nezhadzuj niekoho rozhodnutia iba preto, že tomu nechápeš.

Prečo si si nikoho nenašla? Veľmi ťažko sa hľadá odpoveď na to, prečo je niekto single a nenašiel si partnera. Máš pocit, že si vieme lásku kúpiť ako na trhu? To určite nie, tak na nikoho netlač.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife