Asi veľa ľudí by chcelo mať v 29 rokoch to, čo má podnikateľka a influencerka Zuzana Plačková. Vybudované meno, dobré predaje a na účte desaťtisíce eur. Za všetkým je ale aj drina a predovšetkým vôľa. To jej veru nechýba a neustále prekvapuje ďalšími novinkami.

Zuzka vlastní vlastnú kaviareň v Bratislave, no to nie je ani zďaleka jej jediný príjem. Ten dosahuje hlavne z predaja svojich vlastných vecí. Brutálne predávaným je jej kolagén, z ktorého denne posiela niekoľko desiatok balíčkov. V tesnom závese sa drží jej vlastná kolekcia oblečenia a po novom aj plaviek, s ktorými prišla len prednedávnom.

Potom nadviazala spoluprácu aj s ďalšou značkou a pod svojím menom začala predávať aj mikiny, ktoré tiež idú na dračku. Do čoho sa pustí, to sa jednoducho hneď začne predávať. No to ešte nie je všetko.

Zuzana potešila svojich fanúšikov a predstavila svoju poslednú novinku, ktorou sú vitamíny na vlasy Queen hair by Plačková. Každá žena predsa túži po dokonalej korune krásy, čo sa ti môže podariť práve vďaka týmto roztomilým gumeným cukríkom.

„V spolupráci s bloomhair sme vytvorili QUEEN HAIR a vybombovali sme zloženie tak, že vaša koruna krásy dostane dokonalý objem a dĺžku,“ napísala Plačková na svojom Instagrame. Ohlasy sú zatiaľ veľmi pozitívne a viacerých touto novinkou potešila. Kúpila si si už niekedy niečo zo Zuzaniných produktov?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.