Ak nemáš čo sledovať, prípadne máš pocit, že všetko je na jedno kopyto, teraz zbystri pozornosť. Na televízne obrazovky sa dostala netradičná zoznamka, aká tu ešte nebola.

Anglická televízna zoznamovacia šou Naked Attraction sa stala súčasťou programovej ponuky internetovej televízie Mall.tv. Táto zároveň získala opciu na jej prípadnú slovenskú a českú verziu. Naked Attraction je anglická televízna šou – zoznamovacia, ale veľmi netradičná. Stretnutia sa začínajú tam, kde sa iné zoznamovacie stretnutia môžu končiť – pri nahých telách. V “zoznamke” si jeden oblečený záujemca či záujemkyňa vyberá zo 6 nahých adeptov alebo adeptiek na svoje budúce rande.

Títo sú najprv ukrytí v kabínkach, no postupne sa zdola nahor odhaľujú. Po odhalení po pás je vyradený prvý adept, po odhalení po krk druhý adept, po odhalení celej postavy tretí a z posledných dvoch si záujemca vyberie toho alebo tú, s ktorou napokon pôjde na už oblečené rande. Môže si ale vybrať aj oboch či obe, je to len na preferenciách všetkých zúčastnených.

zdroj: Mall.tv/Naked Attraction

Naked Attraction si môžeš úplne zadarmo pozrieť na internetovej televízii Mall.tv už dnes, každý piatok pribudne nová epizóda. Zatiaľ sú dostupné dve epizódy. V prvej epizóde si 20-ročný panic Josh bude hľadať tú vyvolenú, s ktorou by prežil výnimočnú chvíľku. V druhej epizóde si pár Matt a Mary budú hľadať tretiu ženu, ktorá je otvorená polyamórii, ktorú oni dvaja praktizujú. Nájsť si niekoho tretieho však nie je jednoduché.

Vo Veľkej Británii šou odštartovala v júli 2016 a v roku 2020 sa vysielala jej už 7. séria. Zoznamovacia šou mala svoje národné vysielania v Nemecku, Dánsku, Taliansku a Fínsku, v tomto roku je plánovaná v Poľsku. Diváci si aktuálne na internetovej televízii Mall.tv môžu pozrieť epizódy z pôvodnej britskej verzie, ktorú od začiatku moderuje Anna Richardson, 50-ročná uznávaná moderátorka, ktorá už od roku 2014 tvorí trvalý pár so Sue Perkins, o rok staršou britskou herečkou, moderátorkou a spisovateľkou.

zdroj: Mall.tv/Naked Attraction

V domácej Veľkej Británii si kontroverzná zoznamovacia show získala protichodné reakcie – ako odporcov, tak milovníkov. Odporcovia vyslyšaní neboli, nakoľko show nezobrazuje žiadny vulgárny či rušivý se*uálny obsah, iba anatomicky nahé telá. Na druhej strane, milovníci šou vnímajú veľmi pozitívne, že ukazuje rozličné formy lásky, a to aj vo sfére LGBT.

Určite si túto reláciu pozri len zo zaujímavosti, no ručíme ti za to, že si pozrieš aj ďalšie časti. Čo si o Naked Attraction myslíš?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.