1. Škorpión

Toto znamenie sa najrýchlejšie odmiluje a pravdepodobne by ťa to nemalo prekvapiť. Je to ľahké, pretože škorpióni sa naozaj ľahko dostanú do fázy, že sú nespokojní. Keď sa vzťah stane vážnejším, zvyknú byť žiarliví a majú aj svoje tajné stránky.

2. Blíženci

Vysoká zamilovanosť do teba môže byť na začiatku dosť silná, pretože si určite zábavná, milá, vzrušujúca a stále niečo robíš. Ale pretože si niekedy povrchná a nekonzistentná, je ľahké sa od teba odmilovať.

3. Baran

Vzťah s tebou je plný dobrodružstiev a to je asi jediný dôvod prečo s tebou zostáva. Baran sa však z času na čas nudí a rýchlo ťa tvoj vzťah prestane baviť, akonáhle sa v ňom nedeje nič nové.

4. Rak

Byť v takomto vzťahu môže byť pre druhého človeka veľmi vyčerpávajúce, pretože tvoj partner má tendenciu stále sa držať minulosti a pokiaľ to vidíš, prestaneš ho milovať.

5. Lev

Ľahko sa zamiluješ,  pretože máš veľké srdce a kreatívny pohľad na svet Ale je ľahké sa od teba aj odmilovať, pretože tvoja posadnutosť ľudmi veľmi „dusí“ druhú osobu.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

6. Ryby

Čo sa týka tvojich záležitostí s láskou, vždy máš tendenciu si urobiť z partnera stredobod pozornosti. Pretože nikdy presne nevieš čo chceš a on ti vždy poradí. Tak, aby bolo po jeho mienke. Tento vzťah je prlíš idealistický, čo znemožňuje silu prekonať ho.

7. Kozorožec

To, čo je krásne, je tvoja predstava že polovicu života stráviš s tvojimi partnerom. Ale aj tak v kútiku duše stále myslíš na rozchod. Možno sa od teba odmiluje, čo ty vieš, alebo to budeš práve ty, kto povie že je koniec.

8.  Strelec 

Nie je ľahké sa od teba odmilovať, strelec 🙂 Vďaka radosti, smiechu a optimistickému pohľadu na svet.

9. Vodnár 

Pre vodnára je ťažké sa odmilovať od určitej osoby, pretože dlho trvá, kým sa do nej zamiluje. Ľudia majú tendenciu často prekonávať svoje hranice, pretože za iných okolností by to neurobili.

10. Váhy 

Váhy je ťažké prestať milovať. Sú okúzľujúce, neodolateľné a nákazlivé osoby. Ľudia ich milujú a jediná vec, ktorá ťa prinúti (možno) prestať ju milovať je averzia ku všetkým odhodlaniam života.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

11. Býk

Je ťažké prestať milovať býka, pretože ak sa do neho raz zamilujete, tento vzťah sa stane pre teba priritou číslo jedna. Si spoľahlivá, lojálna a dávaš mu pocit domova.

12. Panna

Aj keď môže byť ťažké pannu spoznať vďaka jej plachosti a tendencii strážiť si súkromie, no akonáhle ju spoznáš, už nikdy ju nenecháš ísť. Vzťah s ňou je jedna neuveriteľná vec.

https: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.