Instagram/lysraynephotography

Niekedy vie byť život nespravodlivý. Keď porovnáš mužský a ženský svet, nájdeš pár nezrovnalostí, ktoré ti nedajú spávať. Napríklad v počte partnerov v posteli. Pri mužoch je „normálne“, že mali veľa partneriek, no na dievča, ktoré spalo s viacerými, sa už dívame cez prsty.

Ak ti na tom záleží, na základe týchto vecí zistíš, že mal chlap v posteli mnoho žien. Môžeš sa rozhodnúť, či s ním budeš alebo ho necháš ísť.

Sám sa tým chváli

Najjasnejší znak toho, že jeho posteľ vystriedalo veľa nežných duší. Sám sa vie pochváliť, aký je borec a čo všetko dokázal. V partii kamarátov tým možno zaboduje, no asi uznáš sama, že ak sa tým chvastá, pôsobí to odpudivým dojmom.

Existujú ženy, ktorým to nevadí, no tých je extrémne málo. Každá by chcela mať vzťah s mužom, ktorý má síce skúsenosti, no nemá povesť sukničkára.

Vie výborne flirtovať

Samozrejme, nemusí to byť okamžite znak toho, že jeho posteľou prešlo mnoho žien, no takto zistíš, aké má skúsenosti. Ak vie perfektne flirtovať a dokázal ťa zbaliť na sladké reči, môžeš si byť istá, že to tak dokonale vie aj v posteli. Raz darmo – skúsenosti sú skúsenosti. Ani z toho najlepšieho a najkrajšieho chlapa nespravíš alfa samca, pokiaľ sa bude hanbiť flirtovať a nebude trénovať.

V posteli dokáže rýchlo reagovať

Pri rozopínaní spodnej bielizne vie presne, kam má dať ruky. Taktiež si vie povedať, aké polohy chce a dokáže ťa správne navigovať. Zručnosti mohol získať aj pri jednej partnerke, avšak chlapi radi skúšajú. Pokiaľ vie teda rýchlo reagovať a pozná, čo ho privedie k uspokojeniu, určite mal v posteli veľa žien.

Je od teba o dosť starší

Vekový rozdiel vo vzťahu nie je až tak dôležitý, pokiaľ sa ľúbite a je medzi vami pravá láska. Avšak, mala by si počítať s tým, že keď ideš do vzťahu so starším mužom, má toho za sebou pomerne viac než ty. Pokiaľ nie je svätý a nedodržiaval celibát, môžeš si byť istá, že mal v posteli veľa partneriek, ktoré mu robili spoločnosť.

Po byte má rozhádzané ženské veci

Možno si si teraz povedala, že tento znak viac sedí na sukničkára, než na chlapa, ktorý v posteli vystriedal veľa báb, no teoreticky sú si podobní. Jediný rozdiel je v tom, že sukničkár sa nechce viazať, zatiaľ čo tento druh muža áno. Vôbec sa za svoj počet nehanbí a nebojí sa mať rozhádzané ženské veci po byte. Nech aj ostatné vidia, čo všetko dokáže.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating