instagram/nastjastasia

Bozkom mu môžeš ukázať, ako veľmi ti na ňom záleží, môžete sa ponoriť do vášho spoločného sveta a „ochutnávať sa“. Vie to vo vás vyvolať niečo, čo sa ani slovami nedá opísať. Aj vďaka tomu vieš veľmi rýchlo zistiť, či je medzi tebou a ním chémia. No počula si už o tom, že sú medzi nami znamenia, ktoré sa bozkávajú zo všetkých najlepšie?

Hviezdy sú totiž názoru, že nemajú konkurenciu a pri nich sa ti veru budú aj kolená podlamovať. Schválne, už si zažila nezabudnuteľný bozk v tvojom živote?

Strelec

Ak chceš zažiť poriadny bozk, nájdi si Strelca. Bozkávať sa s ním je ako jesť ten najlepší koláč sveta alebo piť to najlepšie víno, ale vlastne ani tieto prirovnania nie sú dostačujúce.

Jeho slobodný duch a túžba po dobrodružstvách či chuť prežiť každú minútu života naplno je tiež niečo, čo ťa môže nadchnúť. A teraz si predstav takéhoto muža, ktorý vie, ako na to.

Škorpión

Najprv sa ti pozrie do očí, nežne ťa pohladká po tvári, usmeje sa a pomaly sa k tebe nakláňa. Škorpión je v tomto veľký romantik a je to cítiť aj pri jeho bozkávaní.

Začne jemne a potom si už len jeho. Rád experimentuje perami. Jeden bozk s ním a nebudeš sa chcieť toho vzdať.

Lev

Kráľom tejto trojky je Lev. Úprimne, existuje nejaká vec či činnosť, pri ktorej nie je najlepší? Na druhej strane, nemáme mu čo vyčítať, lebo skutočne, do čoho sa pustí, dopadne na výbornú.

Jeho bozky sú plné adrenalínu a vzrušenia, kedy budeš mať pocit, že žiješ skôr vo filme, než v reálnom svete. Rýchlo vie vycítiť, čo potrebuje druhá strana a podľa toho sa vie prispôsobiť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy