žena v bielom

Dnešným dňom pre nás začína druhá polovica augusta. Horoskop hovorí, že niektoré sa zamerajú viac na lásku, iné zas na svoj celkový rast. Bude však potrebné aj relaxovať a pokojne aj meditovať. Na niekoho dokonca čakajú nevinné flirty alebo dedičstvo. Aký utorok čaká teba?

Horoskop na dnes

Baran

Vyzerá to tak, že druhá polovica augusta začína pre teba veľmi dobre. Horoskop hovorí, že sa vyznačuje dobrou náladou a chuťou do života a tým pádom ponecháva priestor aj láske samotnej. Neodopieraj si ju, práve naopak. Užívaj si tieto krásne chvíle plnými dúškami. To čo však dostávaš, nezabúdaj aj odovzdávať.

Býk

Tento deň je stvorený na to, aby si urobila niečo užitočné možno pre seba, ale i tvojich najbližších. V prípade, že niekto z tvojho okolia potrebuje pomoc, určite tak urob. Niektoré planéty sa snažia obmedziť tvoju radosť zo života, no nepoddaj sa im, na jednotlivé situácie sa pozeraj s nadhľadom a podľa nich aj konaj.

žena si drží ruky
zdroj: Pixabay/818376

Blíženci

Dnešný utorok bude plný prekvapení a zároveň aj dňom, kedy sa niektoré môžu zamýšľať nad srdcovými záležitosťami. Je možné, že patríš medzi tie, ktoré sa nevedia posunúť v istom zväzku. Pokiaľ je to tvoj prípad, prevezmi iniciatívu a premeň tieto neistoty na realitu. Hviezdy sú ti v tomto smere naklonené, využi ich priazeň.

Rak

V prípade, že sa nachádzaš vo vzťahu, nemala by si sa tak intenzívne podriaďovať svojmu partnerovi. Ak patrí navyše medzi takého, ktorý využíval tvoju dobrotu, skús sa zamyslieť nad tým, či takýto vzťah má pre teba zmysel. Pokiaľ by si mu rada dala šancu na zmenu, teraz je ten správny čas hovoriť o všetkom, čo ťa trápi a zmeniť viacero vecí v tomto zväzku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop