Silvia Kucherenko a Jana Hrmová
Instagram/janahrmi, Instagram/official_silviakucherenko

Jana Hrmová patrí medzi tie známe influencerky, ktoré sa preslávili v jednej zo sérií reality šou Farma. A dnes je jednou z najobľúbenejších beauty blogeriek. Na Instagrame zverejňuje svoje nádherné make-up kreácie a nebráni sa ani častým zmenám imidžu. Modelka Silvia Kucherenko je takisto na tejto svojej sociálnej sieti veľmi aktívna. Ju si zase možno spájaš s umelou krásou. Čo majú tieto rozdielne ženy spoločné?

Keď ju sleduješ na Instagrame, denne tam možno nájdeš kopec inšpirácie na dokonalé líčenie či módne kúsky. A veru to, čo dokáže so šminkami, je v skutku neuveriteľné.

Exfarmárka už dlhšie túži po zmene svojich vlasov. Najprv ich mala čierne, no potom ich chcela zase blond, a tak sa rozhodla pre radikálny krok. Hazard sa však nevydaril, keďže jej peroxid spálil vlasy. Postupnou cestou však prichádza k vytúženému cieľu.

Naposledy sme ti tiež ukázali, ako vyzerala po poslednej návšteve u kaderníka. A musíš uznať, že z nej naozaj je naozaj krásna plavovláska. Vo svojom príbehu na Instagrame dokonca ukázala, ako bude vyzerať. Na fotku sa môžeš pozrieť v našej FOTOGALÉRII pod článkom. Vyzerá úžasne!

Uvidíš tam aj priznanie, ktoré by si od Janky možno ani nečakala. Vedela si, že si do pier dala vpichnúť botox? Hoci to aj predtým vyzeralo prirodzene, na sociálnej sieti sa ukázala s výplňou pier pred rokom a teraz. A tá zmena je naozaj výrazná!

„Som rada, že som si zaexperimentovala a nakoniec zistila, že aj tak je najlepšia (jemne vylepšená) prirodzenosť. Či už sa bavíme o vlasoch alebo iných úpravách,“ napísala do príbehu na svojom Instagrame.

Príbeh Jany HrmovejZobraziť celú galériu (8)
zdroj: Instagram/janahrmi

Aj Silvia určite súhlasí s Jankou

Aj Silvia sa poučila zo svojich chýb. V slovenskom šoubiznise vynikala ako umelá kráska a veľa ľudí si z jej pier uťahovalo. Ale aj napriek všetkému sa vraví „všetko zlé je na niečo dobré“, keďže známa modelka a influencerka sa preslávila aj vďaka svojim nezabudnuteľným ústam.

Teraz má oveľa radšej prirodzenosť a tvrdí, že menej je oveľa viac. Nechala si vypustiť botox z pier a aj predĺžené vlasy sú už minulosťou. Obočie a mihalnice má tiež prirodzené, alebo iba trošku prikrášlené.

Takto sa zmenila Silvia

Dokonca, v poslednej dobe sa vôbec nezvykne maľovať a tvrdí, že už nikdy sa nechce nechať akokoľvek umelo prikrášliť. Musíš ale uznať, že vyzerá naozaj bravúrne. Stačí sa pozrieť do FOTOGALÉRIE.

Nuž, ako vidíš, aj keď ti niekto radí, aby si do niečoho nešla, ty to aj tak musíš skúsiť, aby si sa poučila zo svojich chýb. A tieto známe influencerky sú toho príkladom, každá po svojom.

Zdroj: Instagram/janahrmi, Instagram/official_silviakucherenko

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty