Instagram/janahrmi

Janka Hrmová sa do nášho povedomia dostala vďaka šou Farma. Od jej účinkovania v súťaži prešlo veľmi veľa času a my sme sa nestačili čudovať nad premenami jej vzhľadu. Hoci nikdy nebola šedou myškou, jej krása sa počas rokov značne rozvíjala, čo sme mohli sledovať aj v priamom prenose. 

Janka je na svojom Instagrame veľmi aktívna. Nie je totiž iba influencerkou, ktorá zdieľa časť svojho života s fanúšikmi, ale publiku je známa najmä ako beauty youtuberka. Najnovšie sa im pochválila menšou zmenou imidžu a plánmi na jej ďalšie vylepšenia.

Na zmenu ide postupne

Na všetko treba ísť postupne. O tom by ti vedela povedať aj samotná influencerka, ktorá sa rozhodla pre zmenu farby svojich vlasov. Zo šikovnej brunetky teda onedlho bude blondínka.

Janka sa včera vybrala do kaderníctva s tým, že chce zmeniť svoju farbu vlasov na blond. To však nevyšlo úplne podľa predstáv. Nie žeby bola exfarmárka pri odchode zo salónu sklamaná. Naopak, tešila sa aspoň z malej zmeny. Sama totiž pochopila, že peroxid je obrovská záťaž pre jej krásne husté vlasy.

zdroj: Instagram/janahrmi

Influencerka sa svoju korunu krásy snaží prefarbiť už dlhšie, o čom už možno aj vieš. Od tmavo-hnedej farby pomaly prechádza k vysnívanej blond. A tak na jej instagramovom profile môžeme sledovať postupný pokrok. Sama prisľúbila, že po najbližšej návšteve kaderníctva sa ti už ukáže ako pravá nefalšovaná blondínka.

Síce sme zvyknutí na blond melíry v jej vlasoch a tá zmena nie je až tak veľmi očividná, no musíš uznať, že to má naozaj svetlejšie a pristane jej to. Tešíme sa teda na jej ďalší príchod z kaderníctva. Určite z nej bude ešte väčšia kočka ako teraz!

Hrmová pred úpravou

Jankina postupná premena

Výsledný efekt po príchode od kaderníka

Zdroj: Instagram/janahrmi

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News