Instagram/janahrmi/lucydstyle_official/wewe_professional_makeup

Make-up je jedna z neoddeliteľných súčastí nášho sviatočného outfitu a nielen toho. Sú medzi nami také, ktoré si bez neho nevedia predstaviť bežný deň. Ďalšie z nás si ho doprajú len výnimočne. A práve takáto výnimočná chvíľa nastane už čoskoro. Ako si pripravíš dokonalý look k Vianociam či na Silvestra ti poradí vizážistka Veronika Queue. 

Práve tento rok sú podľa jej slov trendy hnedé, zlaté a béžové farby – typický Kardashian Look. Voľbou k vianočnému make-upu by mohla byť kombinácia svetlohnedých alebo tmavohnedých očných tieňov spolu so zlatými trblietavými očnými tieňmi. K tejto kombinácii môžeš pridať aj čiernu alebo trblietavú očnú linku, odvážnejšie ženy si ho môžu pokojne doplniť aj o umelé riasy.

zdroj: Veronika Queue

„Čo sa pleti týka, nanesieme make-up, púder, lícenku, rozjasňovač a nakoniec matný alebo lesklý rúž. Najviac by som sa však zamerala na červený alebo bordový rúž,“ doplnila nám Veronika Queue.

Ako ladiť make-up k farbe tvojich šiat

Vizážistka odporúča k červenému a zelenému outfitu zemité farby, kde patria všetky odtiene hnedej. Samozrejme by nemal chýbať červený, bordový alebo hnedý rúž.

K bielemu outfitu môžeš voliť biele, strieborné, zlaté, púdrové alebo hnedé farby. Na pery je vhodné použiť jemný ružový, broskyňový či  hnedý rúž. Klasické tmavšie dymové líčenie skombinované s jemným rúžom akejkoľvek farby sa hodí práve k čiernemu outfitu. 

Zlatý outfit doplň o zlaté tiene v kombinácii s tmavšou hnedou alebo čiernou farbou. Na pery môžeš naniesť rúž púdrovej alebo hnedej farby. K neutrálnemu outfitu odporúča jemný neutrálny očný tieň. Zvýrazniť ho dokážeš čiernou očnou linkou s výraznejším alebo jemnejším rúžom. Záleží to však aj od typu ženy – o tom si môžeš prečítať v našom článku.

V prípade, že budeš tráviť Vianoce na chalupe, zvoľ niečo veľmi jednoduché a prirodzené. Použiť môžeš make-up, púder, lícenku, špirálu, jemnú linku a balzam na pery  alebo lesk.

O tom, že Slovenky sú krásne ženy, niet pochýb. Inšpiráciou na vianočný make-up ti môžu byť aj naše slovenské beauty blogerky. Ktorý look sa ti páči najviac?

Líčenie podľa Jany Hrmovej

Líčenie podľa Lucie Sládečkovej

Líčenie podľa Martiny Horňákovej

Líčenie podľa Veroniky Queue

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty