instagram.com/janahrmi

Od doby, kedy sa Jana Hrmová preslávila účinkovaním v reality šou Farma, už ubehlo veľa času. Dnes je z nej úspešná beauty YouTuberka a influencerka, ktorú na Instagrame sleduje 165-tisíc ľudí. 

Tiež si na Janku spomínaš výlučne ako na tmavovlásku? Dlhé havranie vlasy sú už ale minulosťou, pretože sympatická vlogerka podstúpila asi najvýraznejšiu zmenu vo svojom živote. Stala sa z nej krátkovlasá blondína, no zmena, samozrejme, neprišla hneď.

Ak si sa niekedy snažila prejsť z tmavej farby na svetlú, určite vieš, že je potrebné postupné sťahovanie farby (samozrejme ak nechceš na hlave spálenú slamu). Janina zmena sa začala už koncom septembra, kedy zvolila kratší zostrih a prešla si aj prvým vyťahovaním farby. Namiesto čiernej mala na hlave veľmi dobre vyzerajúcu škoricovú, ktorá jej skutočne pristala.

View this post on Instagram

🍁Odkedy mám iné vlasy, veľmi ma baví zisťovať a objavovať aké farby a štýly líčenia sa mi hodia. Myslím, že táto nádherná, jesenná oranžová mi teraz pristane oveľa viac ako keď som bola čiernovláska 😍 Na oči som použila novinku @mejkapnet od značky @profusion_cz_sk 🍂 Už som skúsila niekoľko profusion paletiek, a na tú cenu sú top, ale táto?? 😍😍 to je iný level! Všetky tiene sú krásne pigmentované a hlavne maslové 🧡 A do konca tohoto týždňa platí zľava 20% na všetko na @mejkapnet s kódom HRMI20 takže túto veľkú paletu môžete mať iba za 15,50€ 😍 Akože hovorím vám, túto fakt musíte mať ak máte radi teplejšie farby ☺️

A post shared by Jana Hrmová (@janahrmi) on

Po ďalšom odfarbení jej vlasy nadobudli odtieň mierne do oranžova až ryšava a bol to veru trochu nezvyk. Mladá YouTuberka si ale tento účes užívala a v spojení so slnečnými jesennými dňami pribudli na jej profile na Instagrame skutočne pekné snímky.

View this post on Instagram

🍁Aká farba u vás letí túto jeseň?🍂 Aktuálne sú najviac trendy fialová, zelená a horčicová, no u mňa sú to zemité tóny a hlavne všetky odtiene hnedej a béžovej. Doteraz som ich moc nemusela ale teraz mám pocit, že mi pristanú oveľa viac odkedy nemám čierne vlasy… 🔜👩🏼 Z @erfashion.sk som si povyberala kúsky, ktoré sa mi páčili a sem vám dávam fotky 3 outfitov, ktoré sú pre mňa top! Všetko sú to štýlové kúsky, v ktorých sa cítim pohodlne a sú z príjemných materiálov a ešte aj za dobré ceny. 😍 🔴Úloha pre vás: do komentáru mi napíšte aká je vaša aktuálne obľúbená farba na oblečení a ktorý outfit na mne sa vám páči najviac! 1, 2 alebo 3? 🧡

A post shared by Jana Hrmová (@janahrmi) on

Ďalšie vyťahovanie farby pred pár dňami prinieslo už podobu na blond, no Jankine vlasy skôr nadobudli žltý odtieň, ktorý je práve pri blondínkach neželaným efektom.

Jana ale zvíťazila aj nad žltým odtieňom a vďaka použitiu fialového šampónu a iných prípravkov určených pre blond vlasy konečne získala odtieň, po akom túžila. A tak ti ju môžeme predstaviť ako čerstvú blondínku a trúfame si povedať, že sa z nej stala úplne iná žena. Ľudia v komentároch jej premenu pochválili, no zároveň podotkli, že ako čiernovláska vyzerala hriešnejšie a s tým musíme veru súhlasiť.

Každopádne, teraz vyzerá Janka úplne inak a chce asi len trochu času, kým si na jej nový výzor zvykneme. Ako sa jej premena páči tebe?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News