meghan trainor

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

S celým svetom sa podelila o veľmi intímny problém. Svetoznáma speváčka vo svojom podcaste s názvom Workin‘ On It, opísala doslova bolestivé detaily zo svojho súkromného života s manželom. Ten ho má vraj na ňu príliš veľký!

30-ročná Meghan Trainor je v hudobnom priemysle už dlhé roky. A doteraz to vyzeralo na idylku aj v jej súkromí. Od roku 2018 je vydatá za herca Daryla Sabaru, s ktorým má synčeka menom Riley. Z chlapčeka sa stal starší brat, pretože dvojica sa rozrástla o ďalšieho syna. Jeho počatie však bolo zrejme plné bolesti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meghan Trainor (@meghantrainor)

Speváčka mala po pôrode problémy

Aj keď sa im podarilo počať druhýkrát, Meghan v podcaste netajila, že milovanie jej robí problém. „So s*xom som mala veľký problém asi rok. Nechcela som, aby sa na mňa čo i len pozrel alebo sa ma dotkol. Trvalo mi strašne dlho, než som o milovaní s ním začala vôbec uvažovať,“ opísala speváčka pocity po pôrode. V tom čase si myslela, že všetky ženy zažívajú bolesť počas a tiež po akte. Svojho manžela pritom nazvala „veľkým chlapcom“.

„Moja va*ína má úzkosti. Niekedy si prajem, aby som mohla Darylov pe*is zmenšiť. Je to fakt bolestivé. Nakoniec mi povedali, že mám va*inizmus,“ objasnila dôvod.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meghan Trainor (@meghantrainor)

Zatiaľ čo Meghan s veľkým údom nie je spokojná, taká slovenská komička Evelyn to má opačne. K téme „malého arcivojvodu“ sa v podcaste jauuu, PS: to bolelo, ktorý má s Petrou Polnišovou, vyjadrila jasne. „Toto je moja nočná mora. Poviem to tak, ako to je. Život nie je spravodlivý. Ja by som sa zbláznila. Pre mňa je to kritérium, ktoré by som nedokázala odignorovať. Možno to znie povrchne, ale, žiaľ, je to tak. Nepokračovala by som v tom vzťahu.“

Nie všetky hviezdy sú rovnaké. Niektoré svetoznáme celebrity sú možno slávne a majú kopec peňazí, no iné o to nestoja. Nie, žeby boli prehnane skromné, no proste nechcú odísť zo života, ktorý je pre nich pohodlný a šťastný presne taký, aký mali pred svojou veľkou slávou. V našom predošlom článku nájdeš zoznam celebrít, ktorým peniaze a prepych nič nehovoria.

Zdroj: YouTube/Meghan Trainor

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News