Celebrity, ktoré žijú ako pred slávou
Instagram/ashleygreene/kristenanniebell/teddysphotos

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Svetoznáme celebrity sú možno slávne a majú kopec peňazí, no niektoré o to nestoja. Nie, žeby boli prehnane skromné, no proste nechcú odísť zo života, ktorý je pre nich pohodlný a šťastný. Cítia sa dobre, aj keď nevlastnia vilu s 5 kúpeľňami a troma bazénmi s vírivkou.

Portál CNBC sa pozrel na niekoľko celebrít, ktoré nestoja o milióny nadobudnuté vďaka svojej kariére. Z tohto rebríčka sme vybrali 7 známych tvárí, na ktoré sa môžeš pozrieť v našej FOTOGALÉRII pod článkom.

Niektoré celebrity o svoje milióny nestoja

Sláva, svetlá reflektorov, večierky iba pre vybranú smotánku a neuveriteľné bohatstvo. Možno si si myslela, že to všetko majú a chcú mať celebrity z celého sveta. Na chvíľu si o tom možno snívala aj ty, no veľkou prekážkou v takomto živote určite je minimum súkromia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa badgalriri (@badgalriri)

Takíto ľudia nemôžu vyjsť ani len na ulicu bez toho, žeby ich niekto nespoznal. Neustále sa musia schovávať a chrániť svoju rodinu. A v dnešnej dobe už nie sú v bezpečí doslova nikde. Práve preto sa možno niektoré celebrity rozhodli žiť skromnejšie. Bez toho, žeby si nejako extrémne užívali svoje našetrené peniaze.

Sama musíš uznať, že ostať takýmto skromným človekom, keď máš milióny na účte, je obdivuhodné. Svoju prácu ale asi robia preto, že ich to baví a napĺňa. Myslia pritom aj na budúcnosť. Veď to je práca ako ktorákoľvek iná, len trošku lepšie ohodnotená.

Asi si si aj ty povedala, že keby si vyhrala jackpot, zaobstarala by si si lepší život. Nuž, niektoré celebrity to nepotrebujú, pretože sú spokojné s tým, čo mali aj bez slávy. Nezvyknú si kupovať zbytočne veľké haciendy, rýchle autá alebo súkromné lietadlá. Veď sú predsa rovnakí ľudia, ako mnohí iní.

Portál CNBC sa pozrel na niekoľko známych tvárí, ktoré žijú tak skromne, ako aj pred slávou. Vidieť ci môžeš aj v našej FOTOGALÉRII.

Tak čo, bola si prekvapená z niektorého mena, ktoré sme spomenuli v našej galérii?

Zdroj: CNBC

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News