Bradley a Irina

Obľúbený americký herec a režisér Bradley Cooper je podľa informácií Daily Mail opäť zamilovaný. Po viacerých nevydarených vzťahoch sa mal vrátiť k svojej bývalej. Sú Bradley a Irina opäť spolu? 

O poslednom vzťahu Coopera sme informovali v júli tohto roka, kedy si jeho srdce mala získať Huma Abedin. No už vtedy sme písali aj o tom, že sa Bradley Cooper (47 ) objavoval na verejnosti aj so svojou ex, svetoznámou modelkou, Irinou Shayk (36). Teraz je tomu tak opäť a vyzerá to, že dvojica si k sebe skutočne našla cestu. Bradley a Irina si spolu užili prechádzku New Yorkom a tentokrát nechýbali ani nežné dotyky a objatia.

Počas prechádzky ich odfotili zvedaví okoloidúci a podľa všetkého to medzi nimi opäť poriadne iskrí. Internetom začali ihneď kolovať fotky tejto zamilovanej dvojice. Ako píše Daily Mail Irina sa neudržala a Bradleyho potľapkala po zadku a on jej vrátil vrúcne objatie. Hovorí sa, že si dali druhú šancu a takisto uvažujú aj o dieťati.

Irina tvorila päť rokov pár s futbalistom Cristianom Ronaldom. Potom si jej srdce ukradol Bradley Cooper, s ktorým randila v rokoch 2015-2019, kedy všetkých šokoval ich nečakaný rozchod.

Bradley a Irina majú spolu aj dcéru, ktorá sa narodila v roku 2017. Aj po rozchode ich tak spájalo ich milované dievčatko a nikdy o sebe nehovorili škaredo. Dôvod na druhú šancu tak majú obrovský, či sú títo dvaja opäť zaľúbení a tvoria pár sa dozvieme hádam už čoskoro.

Bradley, Irina a ich dcéra
zdroj: Instagram/bradleycooper__original

Zdroj : Daily Mail

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News