Taylor Swift má strach z fanatických fanúšikov. Speváčka uviedla, že už nebude uverejňovať miesto svojho aktuálneho pobytu. 

Americká speváčka Taylor Swift žije prevažne v Nashville, New Yorku, Rhode Islande a občas si zaletí aj do Londýna. Vždy, keď sa nachádza vo svojom aktuálnom bydlisku , dostane úzkosť. Dvadsaťdeväťročná interpretka sa totiž bojí, či sa u nej neobjaví takzvaný „stalker“.

„Odkedy sú moje adresy na internete, snažím sa nehovoriť, kde sa práve nachádzam, pretože sa tam môžu ukázať ľudia, chlapíci, ktorí si myslia, že sme zosobášení. Už sa v mojich domoch objavili stalkeri a boli ozbrojení,“ prezradila v relácii CBS Sunday Morning.

Taylor Alison Swift začala svoju hudobnú kariéru v roku 2006, kedy vydala debutový, eponymný album. K jej najväčším hitom patria skladby ako Shake It Off, Blank Space, I Know You Were Trouble či Bad Blood. Speváčka získala niekoľko prestížnych cien ako napríklad Grammy, 23 Billboard Music Awards či 23 American Music Awards vrátane Dick Clark Award for Excellence.

Zdroj: SITA, femalefirst.co.uk 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.