Speváčka Katka

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Známa slovenská speváčka, ktorá ti môže byť známa aj z televíznej obrazovky, v relácii Teleráno odhalila svoje súkromie. Priznala, že si prednedávnom prešla rozchodom. Redakcii portálu Topky sa podarilo zistiť, kedy k tomu údajne došlo. Aké je to zostať na dve deti úplne sama?

Katarína Ščevlíková je slovenská speváčka, ktorá sa v roku 2014 objavila v súťaži X-Factor. Tam sa dostala až do finále a momentálne ju môžeš pravidelne vídať v relácii RTVS – Milujem Slovensko.

Známa speváčka si svoje súkromie prísne stráži a až doteraz o ňom takmer vôbec nehovorila. Nedávno sa však objavila v rannej šou Teleráno, kde odprezentovala svoju novú skladbu Nezhasínaj. Práve tam sa rozhodla porozprávať aj o svojom ťažkom období. V novej skladbe totižto spieva o rozchode, ktorým si prednedávnom prešla.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @patriicia_photography

Speváčka zostala po rozchode sama na dve malé detičky

Katka priznala, že si prechádzala obdobím, v ktorom dochádzalo ku komunikačnému šumu dvoch ľudí, ktorí si prestávali rozumieť. Jej emócie tak spolu s producentom Samom Kovácsom vložili do skladby.

Mám dve deti … Takže v situácii, keď riešite rozpad vzťahu a máte deti, nechcete niekedy uťať … A je to taká bilancia medzi tým, že … Okej, už to úplne nefunguje, ale nechcem ani, aby to malo úplne také dôsledky, že doničme život dvom nevinným človiečikom. Takže možno aj toto je v tej piesni,“ povedala vtedy Katka.

Vyzerá to teda tak, že Katka zostala sama na dve malé deti. Jej dcérka má dva roky a synček štyri. Portálu Topky sa podarilo zistiť, že rozchod s partnerom sa mal odohrať ešte minulý rok v máji. Skladba však hovorí aj o sile, ktorú by v ťažkom období mal nájsť každý z nás.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kren Beri (@katka_scevlikova)

Skladba rozpráva príbeh o tom, že aj keď sa v našich životoch spália mosty a zdá sa, že sa už nedajú opäť postaviť, tak v každom z nás svieti svetielko nádeje a môžeme mať dobré vzťahy s ľuďmi, s ktorými nevieme nejakú dobu nájsť spoločnú reč,“ vysvetlila Katka v Teleráne.

Pieseň je o ľuďoch, ktorí prišli o vzájomné pochopenie a motiváciu snažiť sa. Chcela by som touto skladbou podporiť ľudí, ktorí ostávajú vo vzťahoch, ktoré nie sú funkčné a častokrát v sebe potláčajú samých seba,dodala.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News