Photo by Flora Westbrook from Pexels

Od začiatku bolo predurčené, aby sme sa stretli. Ty mňa, aby si zacelil moje rany a dal mi nekonečnú lásku. A ja teba, aby si zabudol na chmúry vzťahov minulých a dokázal znova veriť v lásku. Aby sme spoločne dokázali veriť v niečo magické, čo v nás ostalo, spojiť to dokopy a žiť to po zbytok našich životov.

Nemohlo to byť ani inak, ako to dopadlo. Že my dvaja spoločne kráčame jednou cestou bok po boku toho druhého. Po všetkých sklamaniach u iných ľudí a nevydarených vzťahoch, zažívame krásne obdobie plné lásky. Máme vzťah plný nehy, lásky, vernosti, inteligentných rozhovorov, nezabudnuteľných zážitkov a veľkolepých plánov.

Takže dnes už viem, že to tak malo byť. Že každé sklamanie predtým ma priviedlo k tebe. Že aj keď som kedysi od iných nedostávala lásku späť, vďaka mojej nádeji, že ju raz nájdem tak silnú, že mi vyrazí dych a neprestala som v ňu veriť, tak si ma nakoniec našla sama v tvojej podobe.

Zamilovať sa do teba bola tá najlepšia vec, akú som mala možnosť urobiť. A ani na moment som to neoľutovala.  Milujem to, ako sa smeješ, aký si vážny, keď sa hneváš a po chvíľke vybuchneš od smiechu, ako spievaš, keď šoféruješ, ako sa tešíš na každý prežitý deň. Ako mi chystáš prekvapenie každý víkend, ako ma držíš za ruku, keď som nervózna, ako mi nekonečne dlho s láskou a nehou hľadíš do očí, … nič lepšie sa nemohlo stať, ako teba nájsť.

A ja si prajem prebúdzať sa vedľa teba každé ráno, držať ťa v náručí každý večer. Vidieť všetky tie krásne miesta na svete po tvojom boku, piť dobré víno, jesť kvalitné jedlo a smiať sa bez príčiny, čítať kvalitnú poéziu a všetko si zaznamenávať na fotoaparáte. Pre prípad, že toto všetko budem chcieť s tebou prežiť znova. A preto, aby sme o pár rokov našim vnúčatám o tom hovorili, dokázali im to a prehovorili im do duše, že láska za to stojí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating