Známa exfarmárka

Známa exfarmárka Romana Košťálová, ktorá hviezdila v 11. sérii reality šou Farma, sa ešte koncom minulého roka fanúšikom na Instagrame sťažovala na vážne zdravotné problémy. Teraz sa im zdôverila, že ju o pol roka čaká operácia. Jej video v stories zaznamenal portál Hitky

Po skončení 11. série Farmy sa dala dokopy s jej producentom, s ktorým predtým randila aj moderátorka šou a komička Evelyn. Išlo o Matúša Polakoviča, s ktorým sa však pred pár mesiacmi rozišla po vyše dvoch rokoch vzťahu. Údajne bol za tým niekto iný.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Romana Koštálová – RORa (@romii_y_fan)

Známa exfarmárka musí ísť na operáciu

Krásna tmavovláska si musela na konci minulého roka domov privolať záchranku po tom, čo cítila silné búšenie srdca. Ukecaná Romana fanúšikom potom odhalila, že trpí zdravotným problémom. Lekári jej totiž diagnostikovali arytmiu predsiení. Nasadili jej teda niekoľko liekov, dostala zákaz piť alkohol aj športovať.

Najnovšie však priznala, že o pol roka musí podstúpiť operáciu, čo na jej profile zaznamenal portál Hitky.

„Je to 4 až 5-hodinový zákrok. Ukázali mi, ako to funguje. Vyzerá to hnusne, lebo mi narežú stehno, vopchajú mi cez cievu nejakú hadičku do srdca, tam mi budú dávať nejaké elektrické výboje, aby sa mi to upravilo. Ja vlastne budem pri vedomí, takže ma neuspia. To je na tom hrozné. Neviem, či je horšie dať sa uspať alebo sa nedať uspať,“ opísala vo videu na svojom Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Romana Košťálová (@romii_y)

Lekár ju vraj upokojil, že tento zákrok nie je nebezpečný, no je psychicky náročný. „Bojím sa, ale bude to o pol roka, takže sa môžem psychicky pripraviť,“ napísala ešte k videu.

Zdroj: Hitky.sk, Instagram/romii_y

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News