Exfarmárka Nikola Ďuriš Komorová

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Známa exfarmárka sa dnes ráno zobudila do zvláštneho dňa. Našla sa totiž na zozname hľadaných osôb na webovej stránke Patranie.sk. Dôvodom pátrania mal byť príkaz na zatknutie, no krásna fitness influencerka sa k tomu musela vyjadriť aj v stories na Instagrame. Čo sa stalo?

Nikolu Ďuriš Komorovú si môžeš pamätať z druhej série reality šou Farma. Odvtedy sa z nej stala úspešná fitnesska, influencerka a mama dvoch detí, ktorú na Instagrame sleduje už vyše 17-tisíc fanúšikov.

Prednedávnom im v stories opísala chvíle hrôzy, ktorými si prešla v obchodnom centre, kde mala byť obeťou krádeže. Dnes ráno tam však šokovala ďalším príbehom. Ocitla sa totiž na zozname hľadaných osôb.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Glutes Class 🍑 (@glutes_niki)

Známa exfarmárka v šoku

Po Nikol vyhlásilo pátrane Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave II. Dôvodom je príkaz na zatknutie. Keď však exfarmárka toto našla na Facebooku webovej stránky Patranie.sk, hneď sa k tomu musela vyjadriť v stories na Instagrame.

„Je toto normálne?! Keď si neprevezmeš, ťa dajú do pátrania? Toto je choré, prisahám. Je mi zle z tohto systému,“ napísala do príbehu na svojej sociálnej sieti. „No a 20 minút nedvíhajú, potom dvihnú, že príďte si vyzdvihnúť zásielku k nám, potom to vieme zrušiť,“ dodala v ďalšej story.

Neprevezmete si zásielku a normálne vás dajú do pátrania. Akože je toto normálne? Teraz čo tam narobím … To je extrém. Volám na políciu, hovorím, to čo je? No musíte to prísť podpísať a potom my to vieme vymazať. Takže keď si neprevezmete zásielku, tak sa uvidíte v pátraní. Ako keby som niekoho zabila alebo ja neviem. Respektíve list … Toto je moc,“ vyjadrila sa známa exfarmárka.

Zdroj: Patranie.sk, Instagram/glutes_niki

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News