Farma 15

Vypadnutá farmárka sa na sociálnych sieťach vyjadrila k účinkovaniu v reality šou. Jej slová o zdeptaní a komédií zaznamenal portál Topky.sk. Prečo v šou Farma nechcela stráviť už ani o minútu viac?

Posledné dni reality šou Farma 15 otriasla najmä kauza okolo Adama, ktorý sa rozhodol odstúpiť. Stalo sa tak po psychickom zdeptaní od ostatných súťažiacich.

Farmári mu škaredo vyčítali, že sa rozhodol obrať ich o 10-tisíc z výhry. Ako sa však ukázalo, okrem Adama zažila podobnú situáciu aj ďalšia vypadnutá farmárka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktoria Varosova (@vikitrikis)

Farmári mali teraz možnosť získať naspäť 7-tisíc zo spomínanej čiastky, avšak len pod podmienkou, že sa tam vráti posedná vypadnutá súťažiaca. Tou bola práve Viki Trikis. To ale farmári nespravili a vybrali si radšej poistku vo forme udržania všetkých farmárov na statku.

Adamov krok v šou Farma Viki pochopila

Práve Viki teraz v stories na Instagrame poskytla fanúšikom možnosť pýtať sa otázky. Jej odpovede smerované k reality šou Farma zaznamenal portál Topky.

Na začiatku sa vyjadrila k odstúpeniu Adama a ako sa sama vyjadrila, jej by jeho správanie vôbec nevadilo. Všetci farmári, ktorí vravia, že by sa zachovali inak, vraj klamú. To, že si jeho lístok nechala Mirka, nazvala čistou komédiou.

Viki vypadla z Farmy po nevydarenom dueli s Niki. Prečo by sa však už na statok určite nevrátila? Zdeptalo ma, ako farmári kričali, nech ma roz*ebe a vedela som, že ma tam nechcú. Keď som videla tie tváre, v mojom vnútri som si priala ísť domov a nechcela som tam s nimi tráviť už ani hodinu,“ vyjadrila sa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktoria Varosova (@vikitrikis)

Zdroj: Topky.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News