Farma 15

Všetci súťažiaci v reality šou Farma 15 stratili slová. V najnovšej odvysielanej časti na Voyo, ktorú dnes večer uvidíš aj na Markíze, sa objavil nový človek. Ako uviedla spomínaná televízia aj na svojom webe, ani Alica tomu nemohla uveriť. Myrec totiž zmenil imidž a jeho súperi ho nespoznávali. 

Obľúbená reality šou Farma 15 už na našich televíznych obrazovkách beží nejaký ten piatok. Postupne spoznávame súťažiacich, no na statku už odzneli aj hádky, intrigy a padli aj slzy. Celkom dva páry už k sebe dokonca vyjadrili aj nejaké sympatie. Zdá sa, že iskra preskočila medzi Sárou a Timotejom. Blízko k sebe majú aj Sofia a Myrec.

Farma 15 má nového člena?

Práve Sofia Myrecovi povedala, že by mal čosi robiť so svojou bradou. Porast na nej už mal totiž dosť dlhý. Fešný súťažiaci pôvodom zo susedného Česka to rázne odmietol, no napokon si to rozmyslel. Bradu si však nezastrihol, no oholil sa úplne nahladko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Najprv ho tak v kúpeľni videli Ema, Azra a Mirka, ktoré boli v šoku. Potom svoju radikálnu zmenu imidžu išiel ukázať aj ostatným do kuchyne a stalo sa to, čo asi Myrec nečakal. Chlapi sa začali hlasno smiať a nevedeli sa vynadívať.

„Myrec vyzerá bez brady ako úplne iný človek a Mirka si robila žarty, že ho nespoznajú ani kamery. Jeho nový vzhľad zmiatol aj Alicu, ktorá sa spýtala, kto sedí medzi Adamom a Azrou (ale určite chcela byť len vtipná),“ píše vo svojom článku Markíza.sk.

Nie každému sa Myrecova zmena imidžu páči. Sára priznala, že hoci sa jej nepáčia chlpatí chlapi, sympatickému Čechovi svedčala dlhšia brada. Aj Sofia, ktorá k nemu prechováva sympatie, súhlasila s názorom súperky. Vraj to Myrecovi pristalo viac predtým.

„Sofia tvrdí, že teraz ako by sa pozerala na cudzieho človeka a podľa Sáry zasa vyzerá ako prestarnutý Ken,“ píše Markíza a ty môžeš Myrecovu radikálnu premenu vidieť dnes večer v telke alebo na Voyo. Čo povieš, ako mu to pristane viac?

 

Zdroj: Voyo, Markíza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News