aký je život so psom
Instagram/yaoyaomva

Život so psom býva niekedy náročný, no vo väčšine času ide o to najkrajšie obdobie. Každý majiteľ nám dá určite za pravdu, že pes je naozaj najlepším priateľom človeka a dokáže mu robiť nesmiernu radosť. Svoje o tom vie aj ilustrátorka Yaoyao Ma Van As, ktorá na svojom instagramovom profile zverejňuje milé ilustrácie o jej spolunažívaní so štvornohým miláčikom.

Jej ilustrácie sú veľmi populárne, pretože ju sleduje viac ako 820-tisíc ľudí. A ani sa nečudujeme. Nie len, že sú jej výtvory originálne a vykreslené do detailov, ale predovšetkým sú trefné a nájde sa v nich väčšina z nás. Musíš nám dať za pravdu, že akékoľvek domáce zvieratko dokáže urobiť deň a aj celý život lepším a krajším.

Život so psom je nádherný v tom, že nikdy nie si sama. Bude ti robiť spoločnosť všade, kam sa pohneš. Niekedy dokonca aj na záchod. Ak ti je ťažko, môžeš sa k nemu pritúliť a nasať jeho energiu, ktorou ti chce pomôcť. Vďaka psovi budeš mať aj viac pohybu, pretože s ním musíš chodiť na prechádzky. Žiaľ, aj keď je zlé počasie, no časom si na to zvykneš.

Ak si majiteľkou psa, určite si dobrá v plánovaní. Vždy musíš myslieť na to, kde necháš svojho miláčika alebo či ho môžeš vziať so sebou. Alebo ako dlho sa môžeš zdržať preč, aby vydržal sám v byte. Určite to býva krásne aj ťažké, no všetko to stojí za to. A tieto ilustrácie sú toho dôkazom. 

Aký je v skutočnosti život so psom?

Zdroj: Instagram/yaoyaomva

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife