Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Po našom minulom článku, ktoré ženské znamenia nemajú chuť na milovanie, ti dnes predstavíme ženy, ktoré s*x milujú a sú v posteli dominantné.

Pohodlne sa usaď a začítaj sa.

Rak

Žena v znamení Raka je veľmi náladová, no na druhú stranu presne vie, čo chce. Od vzťahu očakáva vášnivé milovanie a to, že v posteli bude iniciatívna. Muži, ktorí s ňou boli vo vzťahu, si pochvaľovali.

Avšak, dlhodobý vzťah ešte poriadne nenadviazala, pretože aj keď potrebuje s*x stále, taktiež túži po láske, ochrane a aby bol muž aj dobrým otcom pre deti. Potrebuje k sebe niekoho, kto by bez nej nemohol žiť.

Lev

O Levici už určite vieš, že má rada kontrolu. Najmä v posteli si ju veľmi užíva a muža častokrát do vedenia ani nepustí. Chce, aby bolo všetko podľa nej, pretože je zvyknutá, že sa na ňu každý díva a obdivuje ju.

Miluje, keď môže byť vo vzťahu so silným mužom, pretože ten presne vie, ako to má rada a nechá jej voľnú ruku.

Škorpión

Toto znamenie tu rozhodne nemôže chýbať. Tajomná žena, ktorá túži po milovaní každý deň. Za jej pikantné myšlienky by sa hanbil nejeden muž, no ona si už zvykla a berie ich ako normálnu súčasť života. S*x zbožňuje, pretože jej dáva pocit príťažlivosti a myslí si, že je neodolateľná.

Avšak, vzťahy jej často nevychádzajú, pretože si stále myslí, že šťastnou ju dokáže urobiť iba partner. Ešte neprišla na to, že musí byť šťastná najprv sama.

Strelec

Energetická žena v znamení Strelca musí mať s*x často. Bez neho si nevie prestaviť vzťah a ani život. Keď nie je zadaná, vôbec sa nebráni známosti na jednu noc. V posteli je často iniciatívna, pretože miluje, ak sú veci podľa nej a vie si regulovať svoj vrchol.

Nemá rada, keď sa muž urobí ako prvý a je po všetkom. Ako každá žena, aj ona potrebuje predohru a viac času.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.