Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Znamenia môžu predurčovať rôzne veci. Od povahy, šťastia v láske, aké povolanie sa k tebe najviac hodí, až po to, či máš rada s*x alebo ho neznášaš.

Práve tieto ženské znamenia ho často odmietajú a nemajú naň chuť.

Baran

O žene v znamení Barana sa hovorí, že sa nikdy nevzdáva. To platí aj v otázke lásky, no s*x vo vzťahu nepotrebuje. Stačí, ak sa s priateľom pomiluje raz za týždeň, no aj to je niekedy veľa. Od vzťahu očakáva hlbšie veci, ktoré jej TO nemôže poskytnúť. Je plná vášne, avšak pre duchovnejšie veci, nie pre tie fyzické.

Milovanie s priateľom bude považovať za skutočné jedine vtedy, ak bude chcieť deti. K nim iná (prirodzená) cesta nevedie.

Blíženci

So ženou v znamení Blíženci nikdy nevieš, čo ťa čaká. Každý deň by chcela robiť niečo nové, pretože sa príliš rýchlo nudí. Aj s*x v posteli pre ňu nemá vysokú hodnotu, pretože je síce dobrý, no už ho pozná a vie sa pri ňom nudiť – hlavne ak je jej priateľ milovník stereotypu. Rovnako ako žena v znamení Barana, aj táto si myslí, že je vo vzťahu dôležitejšie porozumenie aj bez slov a hlboká dôvera.

Milovanie má pre ňu hodnotu, ak bude s tým pravým chlapom a bude si istá, že tohto si zoberie za manžela.

Váhy

Táto žena priťahuje množstvo mužov, no to iba dovtedy, dokým ju naozaj nespoznajú. Ako už určite vieš, chlapi sú nastavení viac na pudy prírody a milovať by sa mohli každý deň. Žena v znamení Váhy taká nie je. Ak si ju chce nejaký muž získať, musí mať toho omnoho viac, než len kamoša v nohaviciach. Svoje telo nedá len tak niekomu, pretože verí, že sú hodnotnejšie iné veci.

Často ho odmieta a áno povie len vtedy, keď už aj sama uzná, že nechala muža dlho čakať. Príde jej ho ľúto.

Ryby

Pri emotívnej a citlivej Rybe si môžeš byť istá, že jej život sa netočí okolo milovania. Ako jedna z mála žien zo zverokruhu by vydržala čakať so s*xom až do svadby. Záleží jej na ňom, no verí, že by to malo byť iba s jednou osobou. Vzťahy na jednu noc vôbec neuznáva.

Milovanie si predstavuje veľmi romanticky, pomaly a nežne. Neznesie pomyslenie na to, že by to bolo niekedy narýchlo a natvrdo. To pre ňu vôbec nie je.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.