instagram.com/outfitszgallery

Farebnosť je typická pre letné obdobie, keď svieti slniečko a všetko hýri farbami. S končiacim teplým obdobím dávame prednosť zemitejším a tmavším farbám, ktoré vystihujú daždivé počasie. Prečo to tento rok neurobiť úplne inak? Tu je pár fashion tipov, ako správne skombinovať tmavšie farby s tými letnými aj v jeseni.

Tmavé farby sú predsa len základom jesenného šatníka o tom niet pochýb, no čo tak to skúsiť rozžiariť jedným farebným prvkom? Matné či svetlé farby ružovej, modrej alebo mätovo zelenej dajú tvojmu outfitu iný rozmer.

Oživenie outfitu v podobe farebnej bundy? Hovoríme áno! Bundy na jeseň už nemusia byť typicky rifľové alebo čierne. Túto jeseň môžeš zmeniť vzhľad tvojho celkového outfitu len jediným kúskom v podobe bundy, ktorej farbu si doladíš podľa vlastného vkusu. My dávame do pozornosti ružovú a krvavo červenú.

Svetríky v jesennom šatníku nesmú chýbať. Oživiť celkový vzhľad a nudný outfit môžeš napríklad modrým alebo fialovým svetríkom, ktorý skombinuješ s jednoduchými džínsami alebo sukňou z rifľoviny.

Tmavé svetríky však môžu mať svoje využitie práve vtedy, keď zvolíš farebnosť a inakosť pre spodný diel outfitu. Kárované nohavice, ktoré sú teraz v móde, dajú priestor vyniknúť tmavším svetríkom a topom.

V teplejších dňoch môžeš dať znova prednosť ľahšej a farebnejšej obuvi, ktorá je vhodnejšia do teplejších, no letných dní. Práve v období jesene a chladnejšieho slniečka, sú vhodnou kombináciou so svetrom a dlhými džínsami.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista