instagram.com/zacefron

Zaca Efrona sme začali asi najviac vnímať v roku 2005, kedy sa objavil vo filme High School Musical. Odvtedy má na konte množstvo skvelých filmov, napríklad (Ne)zadaní, Susedia na odstrel, Pobrežná hliadka alebo Mike a Dave zháňajú baby. Čo všetko ale o 32-ročnom hercovi naozaj vieš? Portály The Things a Insider zverejnili niekoľko zaujímavostí, ktoré sme o ňom netušili ani my.

Museli ho dabovať

Ak si bola vernou fanúšičkou filmov High School Musical, určite si si všimla, že hlas Troya, ktorého stvárnil Zac, sa akosi zmenil. Dôvod je ten, že v jednotke Zaca daboval Drew Seeley. Keďže sa ale film stal populárnym, tvorcovia sa rozhodli, že v ďalších častiach už nechajú spievať Zaca.

Môžeš si to porovnať napríklad na týchto dvoch videách. Pekne počuť, že hlas je v jednotke a dvojke úplne iný.

Platonická láska

Zacovou platonickou láskou bola Tyra Banks. Jedného dňa ukradol magazín Victoria´s Secret svojej mame, vytrhol fotografiu modelky a nalepil si ju na stenu.

Učil sa od najlepších

Zac Efron vie hrať dobre na gitare a naučila ho to speváčka Taylor Swift, pričom hovorila, že mu to ide veľmi dobre. Učil sa aj od herca Toma Cruisa, ten ho zase naučil jazdiť na motorke.

Rád opravuje autá

Vo voľnom čase sa Zac rád venuje opravovaniu starých áut, ktorým dodáva nový život. Na svojom Instagrame sa kedysi pochválil fotkou, že mu trvalo dva roky, kým dal do poriadku Mustang po jeho dedkovi. Šikovný je aj v tejto oblasti.

Nechodil na vysokú

Zaca na vysokú aj prijali, ale v tom čase už mal rozbehnutú kariéru, tak sa rozhodol, že štúdium vynechá. Teraz to však trochu ľutuje, pretože nezažil takú pravú vysokoškolskú atmosféru. Ak by ale nebol hercom, prezradil o sebe, že by sa venoval vareniu a chcel by byť kuchárom.

Na Tinderi ho žiadna nechcela

Raz sa dokonca prihlásil na Tinder, no žiadna baba mu nenapísala a dokonca o neho ani neprejavila záujem. Dôvod je viac než jasný, všetky si mysleli, že ide o fake profil. Veď komu by napadlo, že sa na zoznamku prihlási sám Zac Efron?

Milovník seriálov

Zac prepadol mánii okolo seriálov Game of Thrones či Stranger Things. Jeho favoritkou je herečka Millie Bobby Brown, ktorá si zahrala Eleven. Vraj by si aj on sám chcel zahrať aspoň v jednom dieli. Uvidíme, či sa mu to podarí.

View this post on Instagram

Happy birthday @milliebobbybrown!!

A post shared by Zac Efron (@zacefron) on

View this post on Instagram

Let's. Go. #GoT 🐉🐺

A post shared by Zac Efron (@zacefron) on

Musel si zmeniť číslo

Keď sa stal slávnym, jeho telefónne číslo bolo ešte voľne dostupné a každý, kto bol trochu šikovnejší, sa k nemu vedel dopátrať. Zac bol teda nútený zmeniť si číslo, pretože nával správ či hovorov od fanúšikov sa už nedal zvládať.

Jazdil na žralokovi

Počas nakrúcania filmu Mike a Dave zháňajú baby si Zac na Havaji zajazdil na žralokovi. Všetko ale prebiehalo za asistencie profesionálne vyškoleného personálu. Bol to zážitok, na ktorý nikdy nezabudne.

Bol na odvykačke

V roku 2013 bol 5 mesiacov na odvykačke. Zac neustál život plný večierkov, začal piť a užívať drogy. Pobyt na odvykačke mu ale otvoril oči a vzdal sa prehýrených nocí.

Zdroj: thethings.cominsider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News