instagram.com/zacefron

Úspešný americký herec sa presťahoval do Austrálie a so zmenou prostredia prišlo aj niečo ďalšie – láska. Zac Efron by podľa informácií portálu Elle mal v súčasnosti randiť s modelkou a čašníčkou Vanessou Valldares. Kto je tá exotická kráska?

Už viackrát vyšli na povrch špekulácie, že Zac si užíva svoj voľný čas s 25-ročnou modelkou. The Daily Mail naposledy uverejnil zábery, ako sa počas prechádzky romanticky držia za ruky.

Zac Efron má svoje sídlo v Byron Bay. V júni bol spozorovaný, ako navštevuje kaviareň, v ktorej vtedy pracovala Vanessa. Portál People uviedol, že práve v tom čase mohla stretnúť známeho herca. Momentálne sa šíria ďalšie podozrenia, a to, že zaľúbená dvojica spolu už začala žiť.

Podľa informácií The Daily Mail odvážna Vanesa skončila s prácou čašníčky a naplno sa oddala modelingu. Údajne sa rýchlo vyvíjajú veci aj medzi ňou a Zacom. Spoznali sa približne v júni a tri mesiace na to by spolu hneď mali zdieľať domácnosť. No nie je to romantické? Vieš si predstaviť, že pracuješ v kaviarni a zaľúbi sa do teba známy a úspešný herec?

Zdroj: Elle, The Daily Mail a People

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News