Pánsky striptíz
SCANDAL agency/RR production, Instagram/men4queen

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Už si niekedy bola na pánskom striptíze? Veľká väčšina žien ho doslova miluje. Pánsky striptíz je neodmysliteľnou súčasťou dámskych rozlúčok so slobodou. Je to vzrušujúci zážitok, keď len pre teba a tvoje kamošky tancujú fešní chlapi. A my sme jedného z nich vyspovedali. Známy striptér nám odpovedal aj na intímne otázky. Koľko žien mal v posteli vďaka tejto práci a podľahli mu aj nevesty?

Scandal agency robí pravidelne po Slovensku ladies night tour, ktorá teba aj tvoju kamošku zaručene dostane do varu. S jedným z týchto krásnych mužov sa nám podarilo spraviť rozhovor a opýtali sme sa ho pár šteklivých otázok ohľadom pánskeho striptízu a aj jeho súkromného života. Ján Balšán (Bali) je člen českej tanečnej skupiny MEN4QUEEN a dokonca bol aj finalistom súťaže Muž roka 2022.

Panský striptíz
zdroj: Instagram /bali_jb8

Čo najbizarnejšie sa ti stalo počas či po šou?

Tak počas šou asi to, keď moji kolegovia úplne zabudli záverečku (pohyby na záver), celkom nás to rozhodilo. A po šou asi to, že nejaká slečna po mne začala kričať, nech jej ho ukážem a začala zo mňa strhávať trenky.

Ako sa dá kombinovať súkromný život, a teda vzťah s takouto prácou, kde máš tisícky obdivovateliek?

Ťažko no. Je to ako keď ideš do cukrárne a nie je tam sladké. To proste nejde! Je to veľmi ťažké, ale dá sa to skĺbiť. Je to všetko o komunikácii, o dôvere a o tolerancii v tom vzťahu, na tom to stojí. Keď tam nie je nejaká z týchto troch vecí, tak to proste nejde.

Si zadaný? Ak áno, žiarli tvoja polovička?

Zadaný som bol… ale asi už nie som.

(Bolo vidieť, že sme ho touto otázkou zaskočili a priznáva, že polovička na jeho prácu žiarlila.)

Pánsky striptíz
zdroj: SCANDAL agency/RR production

Ty si vo vzťahu žiarlivý?

Som, ale tak zdravo. Až pokiaľ je na to naozaj dôvod.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieRozhovory