Ak patríš k fanúšičkám filmov Magic Mike, potom máme pre teba skvelú správu. Herec Channing Tatum, ktorý si v tejto (zatiaľ) dvojdielnej sérii zahral hlavnú postavu, oznámil prostredníctvom svojich sociálnych sietí, že sa diváci môžu tešiť aj na tretiu časť. Jej premiéra by sa mala konať v nasledujúcom roku.

A to bude presne 10 rokov od toho, čo sa do kín dostal prvý film z tejto budúcej trilógie. V roku 2015 mala premiéru druhá časť, ktorej do názvu pribudol titul XXL. Tá tretia sa bude podľa dostupných informácií volať Magic Mike’s last dance, podľa čoho sa dá usúdiť, že pôjde o posledný diel.

Do kín však táto časť na rozdiel od predošlých nepríde. Dostupná bude totiž exkluzívne na streamovacej platforme HBO Max. Režírovať ju bude Steven Soderbergh, ktorý stál aj za prvou časťou. Herec Channing Tatum bude opäť na čele obsadenia ako Mike Lane, a zatiaľ nie je jasné, či sa vrátia aj mená ako Joe Manganiello, Matthew McConaughey, Alex Pettyfer, Matt Bomer a iní.

Ak si náhodou nepamätáš, tak dej sa točil práve okolo Mikea, ktorý bol súčasťou pánskej striptérskej skupiny a o tom, čo ho v jeho netradičnom živote stretlo. Samozrejme, okrem horúcich tancov, filmu nechýbal ani humor či romantické scény.

Pamätáš si ešte tento vášnivý tanec?

Zdroj: Instagram/channingtatum

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.