Pexels/Suzy Hazelwood

Nech ich pripravíš na akýkoľvek spôsob, stále uspokoja chuťové poháriky. Navyše, nezaberú ani veľa času a tak je možné ich nachystať relatívne rýchlo. Reč je o cheesecakoch, ktoré sú neustále v trende ako u malých, tak aj u veľkých. 

Preto, ak premýšľaš nad tým, čím pohostiť tvoju návštevu alebo čo dopriať svojim členom domácnosti ako rýchly zákusok k obedu, siahni po týchto rýchlych a chutných receptoch. Karamelový, tvarohový, citrónový, jahodový, či malinový?

Pripraviť ich dokážeš na mnoho spôsobov. Zameraj sa sa však na ten, ktorý vieš, že bude chutiť všetkým. Tvorivosti sa medze nekladú ani v tomto smere, taký cheesecake si dokážeš pripraviť aj podľa vlastných preferencií a vytvoriť ním svoj dokonalý recept. Tak smelo do toho!

Rýchly karamelový Lotus cheesecake

Na cheesecakoch je super to, že ich prípravu zvládne každá jedna z nás a platí to aj v tomto prípade. K jeho príprave budeš potrebovať Lotus sušienky, maslo, šľahačkovú smotanu, vanilkovú pastu, Lotus nátierku, smotanovú nátierku, práškový cukor, ovocie.

Nepečený čučoriedkový cheesecake

Ak chceš svojim blízkym dopriať naozaj chutnú a osviežujúcu dobrotu a majú zároveň radi čučoriedky, určite im priprav práve tento a bez pečenia. Zabezpeč si čučoriedky, vodu, mätu, bielu čokoládu, maslové sušienky, maslo, mascarpone, jemný tvaroh a citrón.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Viac z kategórieLife