Instagram/llnzz

Influencerka a podnikateľka Lucia Gachulincová, ktorá patrí k najsledovanejším Slovenkám na Instagrame, sa pred pár dňami pochválila krásnou novinkou. Po niekoľkých rokoch vzťahu, ju jej partner požiadal o ruku. Svoje áno mu povedala na spoločnej dovolenke na Islande. Okrem gratulácií sa k nej však dostali aj tak trochu uštipačné otázky, na ktoré však nemala problém verejne odpovedať.

Ako známa tvár sa Lulenzz nemôže vyhnúť tomu, že ľudí zaujíma aj väčšia časť jej súkromia, akú bežne zdieľa. Láska a vzťah k týmto témam rozhodne patria. Najmä po tom, čo zásnuby prišli v rovnaký rok, ako si spolu s partnerom Adnanom prešli i rozchodom.

Po pár mesiacoch odlúčenia si zrejme obaja ujasnili isté veci a zistili, že k sebe naozaj patria. Veľký krok, akým je svadba, tak iba potvrdzuje, že to spolu myslia vážne. Ako vieš, že je to ten pravý? Opýtala sa zvedavo jedna z fanúšičiek, keď dala Lucia followerom možnosť pýtať sa jej otázky.

To neviem. Dôverujem životu. Nech sa deje, čo sa má, verím, že to je pre mňa vždy to najlepšie,“ odpovedala Lula, ktorú si mnohí pamätajú ešte ako súťažiacu z markizáckej Farmy. Neskôr však v otázkach pristála aj jedna, ktorá zrejme mnohých šokovala. Tá smerovala k tomu, že si Lula vraj zasnúbenie vynútila, keďže sa údajne predtým rozišli práve kvôli tomu, že jej partner svadbu nechcel.

Nebudem tu vešať 130-tisíc ľuďom na nos moje osobné dôvody rozchodu. Ale áno, neposunúť sa ďalej bol jeden z nich. Ale nikdy to nebolo tak, že by niekto z nás dvoch nechcel, len to proste nenastalo. Stále to malo čas. Človeka sa nedá k ničomu donútiť, pokiaľ to necíti a už vôbec nie toto. Už je to pomaly rok od rozchodu, kým sa opravilo všetko, čo bolo „pokazené“. Avšak, necítim sa, že by som si niečo vynútila, skôr sa mu otvorili oči,“ napísala úprimne.

zdroj: instagram/llnzz

zdroj: instagram/llnzz

zdroj: instagram/llnzz

Zdroj: Instagram/llnzz

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News