zimný outfit
instagram/laurajadestone instagram/mimiarr

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Zima, sneh a mrazy prišli v plnej sile. Ročné obdobie, ktoré buď miluješ alebo nenávidíš, má svoje plusy aj mínusy. Ty však môžeš byť trendy aj počas týchto zimných mesiacov. Stav na farby, kožené nohavice, či poriadne hot kabát. Vyskladaj si zimný outfit z týchto kúskov a zaručene sa v zimných uliciach nestratíš.

Módne trendy na zimu 2022/2023 boli dané, nielen prehliadkovými mólami, ale aj influencerkami, či ponukou v obchodných reťazcoch. Trendy sú však trendy a vyskladať si môžeš aj svoj dokonalý zimný outfit. My ti prinášame inšpiráciu, ktorá ti zaručí, že budeš žiariť na snehu alebo v hmle.

V zime je najdôležitejšie sa obliecť pohodlne a teplo. Chrániť svoje zdravie však neznamená, že nemôžeš byť trendy od hlavy až k pätám. Aj keď miluješ jednoduchosť či extravaganciu, tieto kúsky ti ponúkajú možnosti, z ktorých je nutné si už vybrať. Vytvor si dokonalý outfit z týchto 4 vecí, ktoré by si túto zimu určite mala mať vo svojom šatníku.

1. Farebný šál alebo čiapka

Ochrana hlavy a hrdla je v týchto mesiacoch viac ako dôležitá. Čiapka ti pomôže aj v „bad hair day“, keď tvoje vlasy tak úplne nespolupracujú alebo ti počasie pokazilo účes. Aj napriek tomu, že väčšina z nás v zime siaha skôr po zemitých a zimných odtieňoch, práve tohtoročná zima ponúka dokonalú výnimku.

Farebný šál, ktorý je teplý a zároveň doladí outfit je MUST HAVE. Okrem šálu môžeš svoj outfit doplniť aj čiapkou, alebo teplým doplnkom v podobe slúchadiel na uši. Ružová, zelená alebo farebná kombinácia je niečo, čo si proste aktuálna doba a trendy jednoducho žiadajú.

farebnosť
zdroj: instagram/kristina_viglaska

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista