Byť žiarlivou priateľkou nie je výhra. Táto žena chce, aby ju bral frajer ako prioritu a na nič iné sa nedíval. Pokiaľ je žiarlivosť naozaj veľká, partnerka nemusí tolerovať kamarátov svojho priateľa, no ani jeho rodinu. Vyžaduje, aby s ňou frajer trávil všetok voľný čas, bez ohľadu na to, čo chce on.

Čo si o sebe myslíš? Si žiarlivá, alebo skôr povoľná a svojmu frajerovi veľa vecí toleruješ? Zisti to na základe tvojho mesiaca narodenia.

Žiarlivé partnerky

Ženy, ktoré najviac žiarlia, sú narodené v druhej polovici roka – júl, august, september, október, november a december.

Keď si jednou z nich, určite spĺňaš niektoré z týchto znakov. Napríklad to, že nemôžeš vystáť v blízkosti tvojho frajera inú ženu. Nechápeš, ako si to predstavuje. Má byť predsa len pri tebe a pri nikom inom. Taktiež máš problém s dôverou, preto nemáš zábrany prezerať si partnerov telefón. Vždy si povieš, že keby mal pred tebou nejaké tajnosti, určite by ti ho tak ochotne nepožičal.

Úplne najviac však miluješ, ak vieš o každom kroku, ktorý tvoj drahý urobí. Musí sa ti pravidelne hlásiť, či už prišiel domov, kde je a kedy príde ku tebe. Nenávidíš tú bezmocnosť, ktorú pociťuješ, ak ti niečo neoznámi alebo nedá vedieť dopredu.

Tolerantné partnerky

Ak si sa narodila v januári, vo februári, v marci, v apríli, v máji alebo v júni, si podľa všetkého tolerantná frajerka.

Znamená to, že svojho partnera nemusíš mať na vodítku ako psíka. Je ti jedno, kde trávi deň, podstatné je pre teba, aby ti dal vedieť, či je v poriadku. Taktiež máš s jeho priateľmi vytvorený dobrý vzťah a často s nimi chodíte na drink, či len tak von. Nikdy svojho partnera nekritizuješ.

Ak aj urobí nejakú chybu, opatrne mu to povieš a všetko si vysvetlíte. Dopraješ mu voľnosť, pretože vieš, že ak je medzi vami pravá láska, vždy sa k tebe vráti a nikdy by ťa nepodviedol. Rešpektuješ ho, berieš do úvahy aj jeho názory a rozumieš, že potrebujete tráviť čas oddelene.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.