Koľkokrát si už premýšľala nad tým, ako by mal vyzerať muž tvojho života? Ako by sa mal správať, aké vlastnosti by mal mať, … ale čo ty? Myslíš si o sebe, že aj ty si presne taká žena, o ktorej snívajú muži?

Ľudia častokrát túžia po partnerovi, ktorý bude dokonalý, no nepozrú sa do zrkadla, či tú požadovanú „dokonalosť“, môžu na oplátku ponúknuť aj oni jemu. Veľakrát máme ako ženy nereálne očakávania – môj muž by mal byť pekný, galantný, inteligentný, mal by mať rovnaké záujmy, … je to trošku hlúpe, nemyslíš?

Možno raz takého nájdeš, no opýtaj sa samej seba, či by takýto muž rád ostal po tvojom boku. Môžeš mu dať všetko, o čom sníval on? To asi nie, pretože to je na láske to čarovné. Nie je dokonalá. Je krásna preto, pretože miluješ so všetkým zlým i dobrým. Ale dáme ti pár rád, vďaka ktorým získaš dobrého muža.

Totiž, ak chceš muža, ktorý ti bude verný, musíš mu byť verná aj ty. Ak chceš, aby bol k tebe vždy úprimný, porozmýšľaj, či si aj ty v živote stále čestná. Ak chceš, aby ti dokazoval lásku romantickými gestami, uváž, či si takou partnerkou, ktorá si to všetko zaslúži. Budeš pri ňom stáť v dobrom aj v zlom? Budeš mu oporou?

Chceš dobrého kuchára, no vieš rovnako dobre variť aj ty? Chceš pracovitého chlapa, no si aj ty tá, ktorá sa nebojí makať? Nehľadaj chyby iba na mužoch, nehľadaj dôvody, prečo práve tento chlap nie je pre teba dobrým. Ty ich máš tiež. V živote si zaslúžiš toľko, čo dáš, a presne takého, podľa tvojho správania. Preto, ak chceš dobrého muža, buď mu aj ty dobrou ženou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.