Čo je šťastie? Pre každého z nás znamená toto slovo niečo iné. Každý z nás si pri ňom v mysli vybaví iný obraz. Aký to je? Čo skutočne dokáže potešiť ľudí? Zisti to podľa znamenia, v ktorom sa narodili. 

Baran

Ľudia narodení v tomto znamení milujú dobrodružstvo a akákoľvek činnosť, ktorá im pozdvihne adrenalín, či vyzve prekonať svoje limity, ich robí šťastnými. Aj malá výzva v nich prebudí dieťa, ktoré chce splniť úlohu.

Býk

Dodržanie slova je pre Býkov veľmi dôležité. Preto ak nájdu partnera, ktorému môžu veriť, naplní to ich srdce úprimnou radosťou. Aj keď sú to silné osobnosti, k šťastiu im stačí iba láska a dôvera.

Blíženci

Byť slobodní a nezávislí – to je to, po čom túžia už od detstva ľudia v znamení Blížencov. Až keď sa im podarí žiť tak, ako to chcú, cítia sa byť v živote skutočne šťastní.

Rak

Raci sú veľmi emocionálne založení ľudia. Potrebujú mať v živote milovaného človeka, ku ktorému sa klepietkom zachytia a už ho nepustia. U nich sa zamilovanosť rovná šťastiu.

Lev

Levi sú králi, milujú pozornosť a žiaru reflektorov. Či už sú obľúbeným človekom vo svojej partii, na ktorého sa vždy upiera zrak, alebo to dotiahnú až pred reálne publikum, je to pre nich životná výhra.

Panna

Človek narodený v znamení Panny sa stále snaží robiť niečo dobré pre svojich blízkych, pre svet. Častokrát aj na úkor samého seba. Preto ho úprimne poteší, keď si ľudia všimnú aj maličkosť, ktorú vykonal a poďakujú sa mu za to.

Váhy

Váhy neznášajú hádky a konflikty. Všetko čo chcú, je žiť v harmónii a pokoji so svojimi blízkymi. Ak sa im to podarí, ich srdce je naozaj naplnené radosťou.

Škorpión

Sila je to, čo robí zo Škorpióna šťastného človeka. Túži po moci, peniazoch a veciach, ktoré pre neho evokujú silu a určité vyššie postavenie v spoločnosti.

Strelec

Strelec miluje, ak má príležitosti pre svoj osobný rast. Ak vidí pred sebou cieľ, na ktorý sa zameria, a dokáže ho splniť, je to pre neho veľká radosť. Potrebuje mať okolo seba rovnako optimistických ľudí, ktorí ho pri tom budú poháňať vpred.

Kozorožec

Čo poteší Kozorožca? Ak je najlepší! Najlepší žiak v triede, najlepší pracovník, ak má najlepšie auto, je najlepší milenec… byť číslo jeden, to je cieľ jeho šťastného života.

Vodnár

Ľudia v tomto znamení sú umelecké duše. Nemajú radi, ak zapadajú do davu, oni chcú vynikať. Chcú, aby ich ostatní vnímali ako nezvyčajné osoby, či už kvôli záľubám alebo netradičnému výzoru.

Ryby

Ryby sú ľudia, ktorých emócie sú raz hore a raz dole. Majú pocit, že ich život je jazda na horskej dráhe, a preto túžia po tom, aby mali pri sebe ľudí, s ktorými sa cítia byť v bezpečí a milovaní. To je všetko, čo im k šťastiu stačí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.