photo from pexels.com by Daniel Xavier

Spomienky – to je to jediné, čo mi po mojej minulosti zostalo. Nehovorím, že to bolo vždy jednoduché, no práve vďaka mojej minulosti tu dnes stojím taká silná ako ešte nikdy. Stálo ma to veľa úsilia, veľa pádov, no vždy som sa postavila.

Každý pád ma niečo naučil. Ak som sa nepoučila, lekcia bola zopakovaná. No dnes som za to vďačná. Som vďačná za všetkých ľudí, ktorých som stretla či už zlých, alebo dobrých. Všetci ma niečo naučili a za to im ďakujem.

Dnes totiž veľmi rada spomínam ako aj na dobré, tak aj na zlé chvíle. Pripomínajú mi totiž, že nič nie je nemožné, a že po každej búrke vyjde slnko.

Som rada, že moja cesta nebola vždy jednoduchá a aj za to, že keď som odpočila do nesprávnej uličky, upozornila ma, a ja som sa vrátila opäť do svojich kolají. Zažila som veľa komplikovaných chvíľ, kedy som neverila ani sebe samej. No život ma naučil, že sebeláska je úplný základ.

Doposial som svoje testy zvládla úspešne a s hrdosťou. Keď sa obzriem za seba a zaspomínam si, môžem byť na seba len hrdá. Som hrdá, že aj keď to nebolo vždy jednoduché, nikdy som sa nevzdala. No najväčšia poklona patrí práve môjmu učiteľu – životu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife