instagram.com/enolaholmesnetflixfilm, instagram.com/aminazoewrites

Ešte stále nevieš, čo budeš robiť cez víkend? Ak si klikla na tento článok, program už máš. Novinky z filmového sveta ťa zaujmú, nebudeš sa nudiť a potešia tvoju dušu.

Enola Holmes

Zábava a dobrodružstvo práve začína. Matka Enoly sa stratila a tak toto mladé dievča zostáva samé.

Enole zmizla matka a musí ju nájsť. Vydáva sa tak na cestu nových zážitkov a otvárajú sa jej dvere do slobodného sveta, kde nebude musieť počúvať svojich bratov.

Sociálna dilema

Tento pútavý film ťa zaručene prinúti vytriezvieť zo sociálnych sietí. Spája v sebe prvky dokumentu a obyčajného filmu, preto ťa už od začiatku upúta. Všetko, aj sociálna sieť, má pozitíva a negatíva. 

Asi to ukončím

Hlavná hrdinka má navonok pekný vzťah. Život nás však učí, že nie vždy je všetko také, ako sa nám zdá. Cestuje so svojím priateľom na farmu k jeho rodičom a rozhodne sa, že to asi ukončí. Začína sa jej tak cesta spochybňovania, ktorá je častokrát strašidelná.

Láska so zárukou

Romantika nakoniec. Čo by si povedala na to, keby ti dal niekto záruku na lásku? Mladý muž sa rozhodne zažalovať veľkú spoločnosť za to, že nenašiel lásku, aj keď to sľubovali. Vyhrá prípad? Ako to dopadne sa dozvieš, keď si pozrieš film.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife