Instagram/katerinandyinon

Každá z nás máme v sebe kus romantičky. Niektoré menej, iné viac. Nádej na osudovú lásku a šťastné príbehy v nás už roky živia filmy, pri ktorých sa nedokážeme ubrániť slzám. „Dojáky“, v ktorých sú muži vždy dokonalí a ženy nevinné. Aj my tajne túžime po tom, aby sme isté scény zažili i v skutočnosti.

Žiaľ, práve tie najväčšie gestá lásky, ktoré vidíš na obrazovke, zrejme nikdy nezažiješ. Síce sú naším obľúbeným klišé, ale v reálnom živote na ne môžeš zabudnúť.

Zastavenie lietadla?

Ak si už aspoň raz niekam letela, dobre vieš, že toto nie je ani zďaleka miesto, kde by mohol tvoj drahý za tebou bežať, aby ti stihol vyznať city skôr, než sa lietadlo odlepí od zeme. Všade je veľa ľudí, chaos, kontrola na každom kroku a zamestnanci, ktorí rozhodne nepustia nikoho ďalej, aby odovzdal odkaz, ktorý má na srdci.

Tisíc ruží

Drahá, ak tvoj partner nie je v balíku alebo nevyviedol niečo naozaj otrasné, obrovské kytice ruží, lupeňmi obsypaný byt či záplavu kvetov ako z obrázku rozhodne nečakaj. Vieš, koľko dnes stojí jedna červená ružička? Môžeme byť rady, že sa nám ujde niečo na Valentína.

Vyznanie lásky v daždi

Ach, tá sladká scéna, kedy sa dvaja milenci vrhnú do náručia a padajú horúce bozky počas daždivého večera! To je pre ozajstných … otužilcov! Vieš, aké to je premoknúť na kosť? Oblečenie nalepené na tele, make-up ti steká po tvári, vlasy ako slíže z polievky, … na druhý deň vás čaká akurát tak teplý čaj a liek proti chrípke.

Zo zlého chlapca poslušný chlapček

V koľkých filmoch si už videla, ako žena skrotí problémového muža? On sa zaľúbi do slušnej dievčiny, a aj keď príde chvíľa napätia, zrazu sa pre lásku obetuje. Moja milá, takto to nefunguje, ľudia sa iba tak nemenia. Keď je raz niekto grázel, vždy ním bude.

Po romantických chvíľkach ťa s ním aj tak budú čakať starosti.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating